Wpis z mikrobloga

Maj: Lopetegui przedłuża kontrakt z federacja do 2020 roku

Hiszpania przedłuża kontrakt z trenerem, który dał Hiszpanii nowe życie od 2012 roku, znowu są faworytem do wygrania MS, wszyscy w kraju zachwycają się ich piłka, duże nadzieje na podniesienie pucharu
Czerwiec: Real szuka trenera, postanawia zgłosić się po Lopeteguiego, dogadując się z nim po cichu przed najważniejsza impreza i nie informując o tym federacji. Dochodzi do porozumienia

3 dni do Mundialu: pięć minut przed ogłoszeniem do prezesa federacji dochodzi wiadomość "Ty bo za 5 min ogłaszamy, że nowym trenerem Realu zostaje Lopetegui, wiesz wcześniej nie informowaliśmy cię o tym, bo po co, to nic wielkiego, musimy to zrobić dzisiaj.

I niektórzy nie mogą zrozumieć jednego, głównie kibice Realu rzecz jasna, to nie chodzi o to, że Real nie mógł go zatrudnić (miał klauzule), ale mogliby chociaż poinformowac co poniektórych, że takie rozmowy są prowadzone, wszyscy by zrozumieli. I nie podawajcie jakichś przykładów z d--y tylko po prostu Real i Lopetegui zachowali się nieprzyzwoicie, bez szacunku i nic ich nie tłumaczy

#pilkanozna #mecz #realmadryt #mundial
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomekwykopuje: Niesamowite jest to, że wmawiasz mi coś czego nie napisałem, reprezentacja może zaoferować trenerowi milion Euro za to że zwiększą mu klauzulę w kontrakcie o 5 milionów, zarabia trener, zarabia federacja, traci Real.
  • Odpowiedz
  • 0
@januszek123457 Pokaż mi gdzie w tych linkach jest konkretnie o bezpośrednich rozmowach na linii Barca - Griezmann, bo ja widzę jakiś śmieszny komunikat o skardze FIFA, gdzie nawet nie ma jakiegokolwiek dowodu, no niesamowicie potrafisz udowodnić że takie rozmowy były

No nic takiego nie napisałeś xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Veigar No to po co piszesz o jakichś śmiesznych kontrofertach w tym momencie? I gdybasz o podniesieniu jakiejś klauzuli?

Wytłumaczysz o co chodziło z tym Dembele, Neymarem i Coutinho
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: O namawianie zawodników do symulowania kontuzji, olewania treningów, wypuszczanie fałszywych informacji do prasy, wały na podatkach, sumach transferowych, lewe interesy, zakazy transferowe, czyli w skrócie o DNA Barcelony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: po pierwsze

@Veigar Jakaś abstrakcja, ale dobra gdyby ktos przedłużył ze mną umowę 3 tygodnie wcześniej, ufając mi przed najważniejsza impreza to nie powiedziałbym dwa dni przed rozpoczęciem, że "wiecie co jednak spadam do konkurencji, sory za zamieszanie".


on tego nie powiedział. on powiedział "ej, wiecie co, spadam do innej firmy, która nie jest konkurencją, ale skończę ten projekt więc nie ma co się martwić. To już jest mega różnica.
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: najlepsze jest to, że w realu pewnie nie da sobie rady i nie zdziwie sie jak wywalą go jeszcze przed końcem sezonu. gość skończy z łatką zdrajcy i marnego trenera który r------ł wielki real zbudowany przez zidana xD
  • Odpowiedz