Wpis z mikrobloga

Ale mi dzis babeczka w przychodni podniosła ciśnienie. Ide umówić sie do lekarza specjalisty, termin grudzien ale że miałem na skierowaniu pilne to wrzesien O.o. Wyciągam swoją ksiazeczke i mowie ze jestem zasłużonym krwiodawca i czy nie da sie szybciej. Usłyszałem ze oni tego nie honorują. #!$%@?łem się pojechałem do domu wydrukować art47c + jakies zalecenie od prezesa Lubuskiego Funduszu, pojechałem pokazałem i w razie odmowy kazałem napisać pismo że Pani ta i ta odmawia mi wizyty w ciagu kilku dni.


#krew #rckik
#krwiodawstwo
  • 32
  • Odpowiedz
  • 3
@qjy48613 @qjy48613 Wszystko fajnie, tylko co mnie wkurza (a pracuje na rejestracji) to pokazywanie książeczki ZHDK dopiero po usłyszeniu terminu (zazwyczaj odległego). Przecież wszyscy wiemy jakie te terminy są nawet z dopiskiem na skierowaniu pilne. Nie można od razu przyjść powiedzieć co i jak? Mi to ułatwi pracę, pacjent będzie zadowolony i po problemie. A tej baby to totalnie nie rozumiem co chciała uzyskać mówiąc takie coś, przecież to nie
  • Odpowiedz
Co za miłościwie panujący moderator usunął mój komentarz tutaj o treści "Stare baby jechać prądem" ? Co wam przeszkadzało ? xD wewnętrznie i zewnętrznie kisnę z was xDDDDDD
  • Odpowiedz