Wpis z mikrobloga

Mirki, orientuje sie ktoś z Was jak wygląda sprawa ze zwrotem kabony za opoznienia w #pkp? Za 63 zl, relacji Ełk-Toruń, pociag ma opoznienie 50 minut juz, a jak znam życie, to rośnie. W Toruniu mam 10 minut na przesiadkę, zatem na bank nie zdążę i nawet jeśli bilet z Torunia do miejsca przeznaczenia dadza mi za darmo, to ja nadal chce zwrotu 63 zl za 50 #!$%@? minut opoznienia za jechanie w tym syfie.

#zalesie #kiciochpyta
  • 13
@Dzej_Kej: przybyłem, zobaczyłem.

tutaj mirku drogi jest wszystko. W skrócie 60min opóźnienia 25% rekompensaty, a jak się przesiadasz i nie zdążysz to niech Ci konduktor wystawi poświadczenie w celu kontynuowania podróży i pojedziesz pierwszym dostępnym pociągiem. I polecam zaobserwowac mój tag lub mnie w razie pytań na kolei ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shishu wlasnie kolega wyzej polecil tag i tam wszystko wyczytalem, aczkolwiek szanuje Cie w opor za reke na pulsie!
Jak znam zycie to ten sklad dojedzie 58 minut za pozno i gowno bedzie z reko xD
@ConanLibrarian: Dzięki za informację, miałem pisać reklamacje bo przez opóźnienie nie zdążyłem na przesiadkę, nie chciano skomunikować pociągów i zamiast być na 19:50 dojechałem dopiero na 23, nawet ten następny pociąg miał opóźnienie. W takiej sytuacji złożę wniosek o chargeback.