Wpis z mikrobloga

Witam.
Chciałbym was się zapytać, głównie #rozowepaski, gdzie szukać wśród was osób niezdeflorowanych? Mam 23 lata, jestem niewierzący, jednak uważam, że dziewictwo mojej przyszłej wybranki jest bardzo ważną cechą.
Większość kobiet w dzisiejszych czasach jest dwulicowymi, okłamującymi siebie i innych, puszczającymi się osobami. Można to przede wszystkim zaobserwować na aplikacji #tinder, gdzie na chada 10/10 to każda leci, choćby był gwałcicielem, mordercą, pedofilem, by chwilę później wmawiać wszystkim, że wygląd się nie liczy itd.
Ale do rzeczy. Ujmą na moim honorze byłoby spółkowanie z kobietą, którą wcześniej orał we wszystkie otwory jakiś chad, normik czy patus Sebiks. Znając siebie wiem, że strasznie by mnie to irytowało i prześladowało. Znam swoją wartość i nie chcę, by moja "ta jedyna" wspominała jak dobrze było z patusem czy po jakimś czasie wróciła do byłego, jak przekonało się o tym wiele osob z #zwiazki ( ͡º ͜ʖ͡º).
Tak, jestem prawiczkiem, bo nie jestem hipokrytą jak większość tutaj obecnych.
Dodam jeszcze, że cnota działa na mnie tak jak stopy na fetyszystów stóp.
#pytanie, #niebieskiepaski, #przegryw, #wygryw
  • 16
  • Odpowiedz
@BLANK_BANSHEE: i potem trafisz na takie koleżanki, co to błonę mają, ale dupa rozepchana, bo w dupę to nie grzech... znam takie osoby. Najzabawniejsze, że potem tacy tobie podobni się cieszą jak głupi do sera, że laska nie dotykana, a ona ledwo może jeść tymi ustami.
  • Odpowiedz
Większość kobiet w dzisiejszych czasach jest dwulicowymi, okłamującymi siebie i innych, puszczającymi się osobami.


@BLANK_BANSHEE: Na podstawie IDZD - Instytut Danych z Dupy. :V
  • Odpowiedz
że dziewictwo mojej przyszłej wybranki jest bardzo ważną cechą


@BLANK_BANSHEE: na twoim miejscu skupiłbym się na zastanowieniu się dlaczego tak sądzisz.
A potem ewentualnie skupił się jak ten sąd zmienić.
Nie dlatego że znalezienie dziewicy jest niemożliwe bo jest ich całkiem sporo (w ciągu życia mogłem mieć 3, najstarsza miała 34 lata).
Dlatego że to podejście wg mnie świadczy że pod kopułką masz nie do końca poustawiane.
  • Odpowiedz
@BLANK_BANSHEE:

i potem trafisz na takie koleżanki, co to błonę mają, ale dupa rozepchana, bo w dupę to nie grzech


@Brother_of_Steel: Szczególnie częsta argumentacja na Podlasiu, za pierwszym razem skisłem, a potem przestało mnie dziwić. A najlepsze że mamusie je prowadzają do ginekologa na sprawdzanie cnotliwości.
  • Odpowiedz