Wpis z mikrobloga

@Theia: daj drewno i wymieniaj, rób zerdki z różnych gałązek, Ew jakieś nakładki na zerdki, bo muszą sobie ścierać pazurki :( ja też pracowałam w świetnym zoologicznym i nie do pomyślenia było żeby ptaki miały plastikowe..
  • Odpowiedz
@malinowa_chmurka: weterynarz niedaleko mnie trzyma dwie faliste i nimfe w tragicznych warunkach, z zabawek maja jedna hustawke, zjedzona doszczetnie drabinke, klatka jest mala, a zerdzie plastikowe. juz zglosilam to do towarzystwa ochrony zwierzat, mysle czy isc do inspektoratu weterynaryjnego
  • Odpowiedz
@samjesteszajety: ale fajny! jak ma na imię?
@malinowa_chmurka: pewnie tak zrobię. chociaż ścieranie pazurków nie powinno być problemem, bo regularnie pazurki obcinam. kiedyś papuszki miały tylko drewniane żerdki i wcale nie widać było tych efektów ścierania, wraz musialam obcinać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Theia: Tosia :) mega cicha jest i straszny przytulas (wczoraj wieczorem drapalam ja po glowie chyba z godzine xD) kupilam jej nawet betonowa zerdke i cos to daje, ma tylko naturalne zerdki. i tak najbardziej lubi bambusowy mostek, na ktorym spi
  • Odpowiedz