Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fiszifiszi: ja dałem parę zł i lecialem na ltesty.pl, fajnie maja bo masz np tryb nauki i tez nie tracisz czasu na resztę pytania jak już znasz odpowiedź to możesz szybko przejść dalej
Nie wiem czemu pytasz, ale chyba każda szkoła daje dostęp do bazy pytań i kursu online (u mnie był dostęp na 6mc). Więc jak się zapiszesz to wszystko dostaniesz. A jak nie dostałeś to może jak ktoś skończy kurs, to mógłby podzielić się z Tobą i dać dostęp na ostatni miesiąc/dwa/trzy/cztery.
@DMMotoAdventures: nie chcę zaczynać kursu do puki nie nauczę się teorii na glanc.

@Zenononenon: czy to są identyczne pytania i odpowiedzi co na teorii w wordzie? bo czsami wydaje mi się że to ktoś pisał sobie sam w domu taki przykład

"Skręcając w lewo należy ustąpić pierwszeństwa nadjeżdżającym z przeciwka. PS: Uwaga na tramwaj:D"

brakuje jeszcze XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fiszifiszi: hmm ciekawe, ja się z takimi dopiskami nie spotkałem. Uczyłem się z tego 3 miesiące temu i się pokrywało z tym co było na egzaminie. Możesz sobie dla pewności porównać z bazą na stronie ministerstwa.
@fiszifiszi: Ma to sens, ale ostatnio instruktor polecał zapisać się na teorię już zaraz po zapisaniu się na kurs. Aby mieć termin i szybko sobie zdać :) Teoretycznie powinienieś mieć 20h teorii, czasami jest to jedno spotkanie i starają się przelać wiedzę do głowy w 2h, zależy jaka szkoła.

Jak ja zdawałem jakiś czas temu to dostałem ulotkę z kodem aktywacyjnym do jakiejś stronki, która deklarowała 100% zgodności z bazą WORD.
@fiszifiszi: zatrzymanie pojazdu - unieruchomienie pojazdu niewynikające z warunków lub przepisów ruchu drogowego, trwające nie dłużej niż 1 minutę, oraz każde unieruchomienie pojazdu wynikające z tych warunków lub przepisów,
@fiszifiszi:
1. Zabrania się zatrzymania pojazdu:
1) na przejeździe kolejowym, na przejeździe tramwajowym, na skrzyżowaniu oraz w odległości mniejszej niż 10 m od przejazdu lub skrzyżowania;
2) na przejściu dla pieszych, na przejeździe dla rowerzystów oraz w odległości mniejszej niż 10 m przed tym przejściem lub przejazdem; na drodze dwukierunkowej o dwóch pasach ruchu zakaz ten obowiązuje także za tym przejściem lub przejazdem;

Na obrazku masz drogę dwukierunkową z czterema