Wpis z mikrobloga

wywalenie taczki kasy na biletomaty, które nie wniosły żadnej nowej jakości


@500xa4: to chyba kwestia końca umowy z poprzednimi biletomatami, choć też jest kilka rzeczy, które nie podobają mi się w nowych biletomatach

natomiast irytuje to, że ładuje się nadal kasę w Śląsk (pewnie już ze 200 milionów wyłożono na ten cel), a jeden z najważniejszych elementów poprawnego działania miasta, czyli komunikacje, traktuje się po macoszemu.
@500xa4: Bo łatwo i przyjemnie robi się coś tylko na pokaz czym można pochwalić się kolegom z innych miast na salonach. ESK, World games, i później te rozmowy "Wiesz Robert w zeszłym roku przybyło nam 100 km ścieżek rowerowych" i nieważne że to linia namalowana białą farbą kosztem szerokości jezdni- 100km to 100 km kurła nie próbuj z tym dyskutować bo wyjdziesz na homofoba. I tak jest niestety zarządzany Wrocław.... Ale
@wiedro:
Z ciekawości sprawdziłem. We Wrocławiu jest 82km torów tramwajowych, w poznaniu 74. Wrocław ma 22 linie trmwajowe, Poznań 21. Pewnie ilość kursów jest zbliżona z niewielką przewagą Wrocławia, strzelam, nie sprawdzałem. We Wrocławiu od początku roku tramwaj wykoleił się 25 razy. W Poznaniu 6.
Policzyłem na podstawie facebookowych stron MPK, mogłem się pomylić ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wszystko jest w porządku, nic się nie dzieje.