Wpis z mikrobloga

@pomarancza_testovirona: Jasne, że nie.
Z dostępem do materiału też nie powinno być problemu. OMZRiK pomógł na szotach dojechać Gurala.
Nie wspomnę już o robocie użytkowników wykopu, którzy oglądali jego streamy na archive i poświecali na to trochę swojego czasu, bo to bohaterzy na jakich nie zasłużyliśmy xd
@pomarancza_testovirona: Tak ale tu chodzi o edukowanie reszty niedouczonych młodych cepów że jak się śmieszkuje dla beki w internecie przy poklasku "fanów" to można 2 osobie wyrządzić problem. Skąd taka panienka ma wiedzieć jaki tekst puści zaraz do niej taki bezbek jeden z drugim. Nie jestem za przesadnym oskarżaniem o molestowanie jak to ostatnio pewna feministka zrobiła w stosunku do Morgana Freemana, ale tu chodzi o pewne granice przyzwoitości której co
@unnamed_soldier: Wam już totalnie mózgi wyprało, każdego za pedofila osądzacie. 13-14 lat to już dorosła osoba i wie co robi, robicie z ludzi idiotów a sami nie lepsi jesteście bo jesteście zmanipulowani jakimś śmiesznym prawem wymyślonym przez janusza w średniowieczu
@ogladaczyoutube: Źle zrozumiałeś kontekst mojej wypowiedzi. Nie oskarżam nikogo o pedofilię ale dochodzę do wniosku że takie bądź co bądź brutalne działania np. OMZRiK są skuteczne jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju przejawy pogardy, hejtu i braku szacunku w internecie, bo te teksty to nie tyle jakaś tam pedofilia czy nawet ostatnio nowy wytwór molestowanie słowne co po prostu brak szacunku. Mnie osobiście dotyka to bo reprezentuję trochę starsze pokolenie i widzę