Wpis z mikrobloga

@KryptoMirek: @paki81: @Eska369: Krzyż, św Krzysztof czy znaczek ryby na tyle samochodu to poprostu symbole wiary i nic w tym złego choć znam ludzi którzy mają #!$%@? na Krzysztofa i z nim jeżdżą bo tam już był od zakupu. Znaczek ryby na tyle słyszałem że jest również informacją dla innych i można na przykład wyspowiadać gościa po wypadku jak z nim ciężko mało prawdopodobne ale zawsze może się zdarzyć.
  • Odpowiedz
Puchatku, ile razy widziałaś jak randomy wyciągają dziecko z rozwalonego/płonącego auta?


@Dutch: Ja ani razu. Ale mój brat kiedyś wyciągnał człowieka ze zmiażdżonego samochodu, to się czasem zdarza.

ilu rodziców sprawia sobie taką zawieszkę z intencją poinformowania randomów, a ilu na zasadzie #chwalesie bo Brajanek jest na pokładzie? Bo to jest, kinda, sedno sprawy


@Dutch: Pewnie zdecydowana większość ;) Ale to jak z niegdysiejszą modą na nieśmiertelniki, co ja ci
  • Odpowiedz
@Ryzu17: spoko wątek, który miał być januszowy, ale wykopki już w połowie mentalnie się pogubiły i nawrzucały wpisy z agrotuningiem i sebixowymi wstawkami. (°°
  • Odpowiedz
@Utilizer ale bym szanował gdyby chlapacze były obowiązkowe! Po mokrej nawierzchni, kiedy za kimś jedziesz, to zbiornik płynu do spryskiwaczy to czasem za mało.
  • Odpowiedz