Wpis z mikrobloga

Ciągle najchętniej wybieramy Trzynaście powodów na serialowe maratony
Twórcy Trzynastu powodów mogą spać spokojnie. Ich serial kolejny raz narobił niezłego szumu i bardzo szybko dostał zamówienie na trzeci sezon. Ponadto produkcja ujęła długodystansowców. Czytaj raport>>
#trzynasciepowodow #13powodow #13reasonswhy #netflix #netflixpl #tvtime #serial #seriale
popkulturysci - Ciągle najchętniej wybieramy Trzynaście powodów na serialowe maratony...

źródło: comment_RBDHHqahODAJO6pqLgXvbth7335p5SU1.jpg

Pobierz
  • 11
@EvilToy: @bartleby: Pierwszy sezon dość poważnie podchodzi do tematu powodów samobójstw wśród nastolatków. Obok tego jest jeszcze papka netflixowa dla nastolatków. Drugi wydaje mi się bardzo hermetyczny ale amerykańskiego społeczeństwa, bardzo dużo papki, która tam jest raczej tematem tabu. Mi się pierwszy sezon podobał, książka bez całej tej papki jeszcze bardziej. Drugiego nie potrafiłem wytrzymać, moja siostra obejrzała i podobno nic szczególnego.
@Twinkle: drugi sezon przerzucił się już kompletnie na problemy nastolatków, nie spoilerując w drugim jest dokładnie nawet pokazany taki "suicidal teenager". Mówię, że drugi sezon jest dość kontrowersyjny bo porusza inne tematy tabu wśród amerykańskiej młodzieży jak np. wątek dziewczyny ze zdjęcia OPa.