Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie bardziej do mirków i mirabelek już bardziej zaawansowanych wiekowo oraz związkowo.

Czy mieliście może w relacjach z Waszymi drugimi połówkami wątpliwości, pytania czy to na pewno ta osoba? Czy to na pewno osoba z która chcecie być na zawsze i spędzić dalej życie?

Jestem obecnie w związku, 3 lata razem, zawsze byłam pewna, że kocham jednak poprzez kilka ostatnich sytuacji oraz nieporozumień, nabrałam wątpliwości czy będę chciała być z nim na zawsze. Może to chwilowe, może tak wygląda większość par po hormonalnych uniesieniach, nie wiem. Wiem tylko tyle, że byłam szaleńczo zakochana w moim partnerze. Dalej uwielbiam z nim spędzać czas.

Liczę na Wasze normalne komentarze.

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
@Quinn: ( ʖ̯)

@AnonimoweMirkoWyznania: Kwestia rodzaju nieporozumień. Czy to są sprawy fundamentalne, czy nie możecie się dogadać co on robi ze skarpetkami?

Wiem tylko tyle, że byłam szaleńczo zakochana w moim partnerze.


I co? już wiesz, że nie jesteś, czy wiesz że związek to nie tylko pierdzenie w kolorach tęczy?
złamał dane mi słowo, w nieistotnej kwestii ale jakoś poczułam się mocno urażona


@AnonimoweMirkoWyznania: Eh, i właśnie dla tego słowo przy takich pierdołach łamie się od początku. Bo to pierdoły. I masz przywyknąć że to pierdoły. Sto razy nie przychodziłem na czas, nie dotrzymywałem słowa przy głupotach etc i nigdy problemu nie było. (Przy poważnych sprawach wszystko zawsze na tip-top).

Po prostu nie da się być idealnym i jakąś pierdołę zawsze