Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To była moja pierwsza dziewczyna. Spieprzyłem te relacje bo nie okazałem jej czułości. Strasznie mi żal. Ona się ze mną rozstała przez komunikator i nie chce mnie widzieć ani się ze mną spotkać. Strasznie mi ciężko teraz, bo muszę przyznać że odbieram ją niemal jako idealną. Wspólne zainteresowania, podobne spojrzenie na spedzanie wolnego czasu, podejście do życia, z wyglądu to juz zupełnie mi podpasowała, w 100% w moim typie. Gdzieś tam w głowie miałem juz takie myśli i nie mogłem się doczekać seksu z nią.
Myślę, że już nigdy takiej osoby nie znajdę i pewnie nawet jak kogoś poznam to będę ją rozpamiętywał. Pewnie będę o tym myślał nawet w dzień mojego ślubu jeśli kiedyś do niego w ogóle dojdzie ;(
Co o tym sądzicie? Co robić? Jak sobie z tym poradzić?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #tfwnogf #feels #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ramzes8811: Ta, najlepiej robić z każdej dziewczyny zdradziecką cooorve. XD Bo przecież jak to kobieta się rozstaje to tylko dlatego, że ma bolca na boku. Gratuluje takiego myślenia.
Ale mój ex też nie lepszy. Jak tydzień po powrocie z Woodstocku, powiedziałam mu, że musimy zerwać, bo wygasło moje uczucie do niego, to rok później dowiaduje się, ze był pewny, że zerwałam z nim, bo go zdradziłam na Woodzie. Fajnie. :,)
  • Odpowiedz
OP: @feelbadman: Byłem niedoświadczony, do tego mój introwertyzm. Nie wiedziałem jak się za to zabrać. Ciągle jakieś obawy w glowie, że ja rozczaruję. Ona z tego co mówiła była w związkach. Teraz już bym pewnie takich błędów nie popełnił, bo już jakieś doświadczenie mam, w złym momencie ją spotkałem :(

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
OP: Ehh jakie to są uczucia, zwłaszcza jak przychodzą wspomnienia. Jak odwiedzam miejsca gdzie razem byliśmy. Teraz jeszcze przypomniała mi się nasza wizyta na lodowisku i to co tam mi powiedziała.
Zastanawiam się czy jej tego wszystkiego nie napisać mniej więcej co tu pisałem. Zapewne nic to nie zmieni, ale będę miał chociaż świadomość że o tym wie.
@CharyzmatycznyWybranek: A Ty jak postapilaś ? powiedziałaś mu o wszystkim czy
  • Odpowiedz
UwielbianaFranca: @OP u mnie to jest tez taka kwestia ze ja mu powiedzialam dlaczego sie tak zachowuje i to jest dosyc istotna sprawa i naprawde myslalam ze zrozumie, poczeka. No ale moze myslal ze mnie nie obchodzi ale obchodzil bardzo. Napisalam do niego tydzien po rozstaniu ze chcialabym sie spotkac i porozmawiać ale nie chcial wiec dalam sobie spokoj i tak spedzilam nastepne pol roku- chodzilam do pracy, na silownie
  • Odpowiedz