Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jadę na drugi koniec kraju w delegacji i już wytypowałem najlepsze roksy. Niestety żona pokrzyżowała plany, bo przed odjazdem powiedziała w żartach "jak pojedziesz nie zamawiaj żadnych dziwek", a ja odpowiedziałem śmiejąc się "już miałem zamawiać, ale w takim razie odwołam". Żona od lat często żartuje w ten sposób mówiąc, żebym nie bzykał koleżanek w pracy, albo jak wychodzę z kolegami mówi, że jak będą wyrywać laski to mam trzymać grzecznie rączki przy sobie. To dość zabawne, ale te mimowolnie rzucone w żartach teksty zawsze neutralizowały we mnie wszelkie pokusy zrobienia czegoś z powyższych rzeczy.

#rozowepaski Jak nie chcecie by wasz niebieski bzykał dobierającą się do niego koleżankę z pracy powiedzcie mu o tym wcześniej. Możecie się oburzać i uważać, że powinien sam się domyślić, ale wierzcie mi, że istnieje drastyczna różnica w szansie na to jak się zachowa, gdy powiecie nawet w żartach, żeby tego nie robił. Chyba, że was nie obchodzi co robi wtedy nie musicie nic mówić.

#niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 40
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

kwestia dogadania w związku...

ja z moją poprzednią dziewczyną umówiliśmy się, że raz w tygodniu wychodzimy do wypasionej restauracji, później idziemy do kina, albo do teatru lub galerii sztuki a na koniec dziki seks aż sąsiedzi będą wychodzić na papierosa takie to było dobre

  • Odpowiedz
@TaoHosts: Dokładnie, a jeszcze więcej niż 200km od domu to w ogóle nawet nie warto się zastanawiać.
@mavierk: Jakby mi facet co okazja powtarzał, że mam się nie puszczać to bym raczej się zastanawiała za kogo mnie ma. Znam naprawdę dużo lepszych sposób aby okazać, że komuś zależy.
  • Odpowiedz