Wpis z mikrobloga

"nie będę tylko grał, będę robił prezentacje do szkoły" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym sugerowanie, że istnieją kompy które nie uciągną powerpointa XD
  • Odpowiedz
@painstream: nie powiem że nie znam bólu gdzie ja miałem #!$%@? kompa co ledwo oblivion z 2006 roku chodził a moim kumple zagrywali się w najnowsze battlefiedly i cody ale w życiu nie przyszło do głowy by robić zbiórkę w internecie ( _)
  • Odpowiedz
@painstream: Sam mam kompa złożonego za coś koło tysiaka, który stanowi moje narzędzie pracy (pracuję zdalnie), a dzieciaki muszą mieć kompy za kilka tysięcy "do szkoły", bo reszta to złom.

Mnie to w ogóle nie boli, tylko jestem ciekawy, jak te dzieciaki pogodzą się z faktem wejścia w dorosłość, zarabiania na początku 1500-2000 zł i utrzymywanie się z tego.
  • Odpowiedz
@painstream: O panie, a żebyś widział ile tego typu "próśb o wsparcie" teraz do różnego rodzaju biznesów leci - w pracy "obsługujemy", między innymi, sklep pewnej polskiej drużyny esportowej (sorry, to wsio co mogę zdradzić - NDA, nie uśmiecha mi się płacić kilkadziesiąt tysięcy euro kary za zdradzenie tego "sikretu" ;p), regularnie dostajemy wiadomości od dzieciaczków które chcą byśmy im wysłali sprzęt i akcesoria, często o wartości kilku-kilkunastu tysięcy złotych, bo
  • Odpowiedz
Też byłem nastolatkiem co uczył się grafiki. Rodzice nie chcieli mi kupić komputera, nie mieli kasy. Pomógł wujek, który wyjął z kieszeni 600 zł bo ryczałem. Dziwna akcja.
Teraz od 12 lat robię gry btw.
  • Odpowiedz
@painstream: Nie żeby coś ale ja pracowałem odkąd legalnie mogłem pracować. Skąd pewność, że koleś ma ukończone 16 lat? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chyba, że sugerujesz, że powinien pracować na czarno xD
  • Odpowiedz