Wpis z mikrobloga

Mirki, w tym watku opisujemy swoją najgorszą randkę z tindera :D podzielcie sie!

Sama pracuje w #gastronomia w #uk i właśnie obsluzylam najgorsza randkę w ciemno ever. #ladnypan przeprowadził #bardzobrzydkapani która wyglądała dosłownie jak brzydula z serialu i. to przed leczeniem ortodontycznym. Pan non stop siedział na telefonie albo zerkal na mnie jakby szukał pomocy, podzielili się rachunkiem co do grosza i dosłownie wyszedł sam nie oglądając się. A dziewczyna gadała... i gadala... I gadala...

#tinder #zwiazki #gownowpis
  • 28
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa nic nie przepowiadalo katastrofy, umówiłam się kiedys na drugą randkę do Muzeum Historii Żydów. Facet wydawał się sympatyczny, ale okazało się że jest wielkim antysemitą! Nie mam pojęcia czemu wybrał to miejsce, nigdy wcześniej ani później nie musiałam wysłuchiwać takiej mowy nienawiści jak wtedy.
  • Odpowiedz
@HansLanda88 ciężko powiedzieć, pierwsze spotkanie było raczej neutralne, bez jakiejś większej chemii. Trwało niezbyt długo, oboje byliśmy po pracy, ale mieliśmy dużo wspólnego, więc zapadła decyzja o drugim spotkaniu. Byłam w takim ciężkim szoku jak zaczął swoje teorie o nizszosci Żydów itp przedstawiać, że nawet z tym nie dyskutowalam, tylko powtarzałam co chwile, że ja mam inne zdanie. Szybko przeszliśmy przez całą ekspozycję i co prawda padły z jego strony deklaracje,
  • Odpowiedz