Wpis z mikrobloga

polska to nienormalność

@looonger: nie kompromituj się ignorancją:

Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje bark brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię; i każą je z dumą obnosić. Więc staję
@NapalInTheMorning: Zapomniałeś tagu heheszki dodać. Ludzie są zadziwiający, całkowita amnezja średnio co 4 lata. Pis jest #!$%@?, to prawda. Po było #!$%@?, tylko opakowanie lepsze, bo i spece od marketingu lepsi. Niemniej jednak, jedno i drugie to wciąż gówno, nie zaważając na otoczkę.
@NapalInTheMorning: No cóż, nie zgodziłbym się. Uważam że oba wybory reprezentują równie przewlekłe choroby, tylko o innym czasie rozwoju. Sam fakt że pod koniec koparka, na żądanie makreli, wyraziła zgodę na przyjęcie niewiadomo kogo, nazywanych błędnie uchodźcami, dla mnie podchodzi pod zdradę stanu. Ponad to słońce peru deklarował zawzięcie że nie opuści polskiej polityki bo ma misję do wypełnienia w ojczyźnie i chwilę później już go nie było. Tak czy siak,