Wpis z mikrobloga

@L4rs: bardzo fajne :) zastanawia mnie jak to projektujesz, robisz sobie jakiś szkic na ścianie? Zdania dobierasz losowo czy może jakoś według "gęstości"? :)
@Harold: oczywiscie na poczatek leci szkic, nawet nie tyle szkic, co zaznaczenie konturów, poźniej tylko zaznaczam olowkiem te miejsce, ktorej maja byc ciemniejsze i tam robie wieksze natezenie pociagniec :)
@L4rs: Gdybym chciał coś podobnego zrobić - jak pogrupowałeś te szablony? Ze względu na grubość warstwy? Czapka, twarz, ręce i koszulka to oczywistość, ale szyja to kosmos jakiś. Jak w ogóle te szablony przygotowałeś graficznie? Wyciąć te szablony mogę laserem, ale przerasta mnie przygotowanie plików
@Voodoo476: szablony zamówiłem w sklepie, podrzuciłem im tekst (jeden wers, jeden szablon) i czcionke w jakiej chce to miec, polecam wziac grube te szablony bo moje zaczeły falować gdy przejeżdżałem spreyem. Szyja to połączenie wyczucia artystycznego i znajomość anatomii. Na koniec dodam, że dużą role ma odpowiednie zaplanowanie wszystkiego.
@krojcol: przyznam, że bywały kryzysy mniejsze i większe, w pewnym momencie nawet chciałem to zamalować xd, ale jestem mega zadowolony i wiem też, że można wiele poprawić