Wpis z mikrobloga

@nontepeto: Niekoniecznie, jeśli to są tylko dąsy pediatry (obraził się dzieciak), to sąd w ogóle nie będzie rozpatrywał żadnego meritum, co najwyżej nakaże przeprosić za epitety. Z drugiej strony jeśli by zaczął rozpatrywać, ja bym się tego nie chwytał, ale załóżmy że tak. Sąd otrzyma opinię od jakiegoś biegłego lekarza, który dziwnym trafem jest umoczony w problem po czubek głowy. Merytoryki i tak nie będzie, padnie masa tych samych powtarzanych bredni,
  • Odpowiedz
@KollA: Może dąsy a może nie. Jeżeli nawet Jurko się przejedzie parę razy na pusto i bez sensu to już mamy profit, mniej będzie miał czasu na pociskanie swoich pierdół na FB.
  • Odpowiedz
@KollA: W wielu kontekstach będzie mu trudno dorównać. Ja mu na ten przykład zazdroszczę pewności siebie i umiejętności zjednywania sobie ludzi. Bez wątpienia ten człowiek ma gigantyczny potencjał i mógłby zrobić wiele dobrego, gdyby go wykorzystał w słusznej sprawie. Mam nieodparte wrażenie, że w promowaniu zdrowego stylu życia JZ byłby lepszy niż wszystkie fit celebrytki razem wzięte.
  • Odpowiedz