Wpis z mikrobloga

Jak triggerują mnie takie katotalibskie strony to nawet nie wiecie. Napisałem konstruktywny komentarz, że nie zostały przeprowadzane wszystkie niezbędne badania m.in. molekularne badanie DNA czy też hostia nie została zbadana przez kilka grup niepowiązanych ekspertów. Coś tam wspomniałem jeszcze, że KK oficjalnie nie uznało tego za cud. Żadnych wulgaryzmów, hejtu na Kościół, po prostu im wytknąłem, że artykuł zahacza o kłamstwo i wiecie co? Dostałem bana. Pluję na takich adminów totalnie. Przejrzałem także inne posty i nie zauważyłem krytyki, same pozytywne komentarze, już #fronda jest w tym aspekcie lepsza, bo cenią sobie wolność słowa. Katolicki fanpage, a oni bawią się w manipulacje i cenzurę. Tfuu... na nich!

Link do artykułu: https://milujciesie.org.pl/przeciw-faktom-nie-ma-argumentu.html

#gorzkiezale #zalesie #katolicyzm #ateizm
Pan_Chorubka - Jak triggerują mnie takie katotalibskie strony to nawet nie wiecie. Na...

źródło: comment_VdcqsrbIu6W9toFj5SBhkyLZOtjeBVsc.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Pan_Chorubka: Najlepsze w tym wszystkim jest to, że strony typu Fronda czy Milujciesie prowadzą działalność wybitnie antykatolicką i wybitnie szkodzą wizerunkowi wierzących i kościołowi xD
Przecież tak potężne bzdury jakie oni wypisują są nie do przyjęcia nawet przez przeciętnych Januszy i odstraszają ludzi od kościoła kreując wizerunek kompletnego debilizmu i oszołomstwa osób wierzących xD
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: To tak jak te strony z fejkowymi dietami w necie - są specjalnie skonstruowane tak by odsiać tych z minimum zdrowego rozsądku (na takich nie warto marnować czasu), a całą resztę bez ceregeli doić.
  • Odpowiedz