Wpis z mikrobloga

@moglesznamizjednejwazy: u mnie ostatnio sprawdzil sie nostalgiczny powrot do lineage 2. moze ty tez zrob sobie takie odswiezenie starego mmo w ktore za gowniaka sie zagrywales?

/edit
ewentualnie jak masz czas na uczenie sie gry i planujesz przygode na dluzej polecam eve online.
@moglesznamizjednejwazy: zależy w co celujesz
Jak typowo mordowanie mobków głównie PVE to Skyforge (takie futurystyczne mmo, głównie chodzisz na dungi, sam ze znajomymi albo pługiem i tyracie, fajne do zabawy od czasu do czasu imo)
Jak celujesz w gameplay i głównie pvp to Black Desert Online (początkowo jest bardzo pve bijesz lvl, ustawiasz node'y by craftować jakieś itki, nie ma teleportów więc ogarnięcie jakiegoś konia też jest dobrym pomysłem, a potem
@Jacko_: z jednej strony okej, nie lubię takich akcji że rzeczy z cash shopu ulepszają Ci standard życia, ale wydaje mi się, że jak na taką grę 100 euro to jeszcze nie jest tak dużo, znam ludzi którzy na vindictusa wydawali fortunę (nie mówiąc już o 4story, Tibia, metin gdzie całe fortuny szły) i nic z tego nie mieli, a porównaj sobie jakie możliwości ma BDO, przecież masz tak rozbudowaną interakcję