Wpis z mikrobloga

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia:
Sądzę że to dobry pomysł , zobaczymy czy uda mi sie go zrealizować.

@piotrek-ry:
Tokarz cnc ,ale nie na guziku :)

@kuddelmuddel:
Okolice Fuldy,praca na tokarce cnc, mam nadzieje ze będzie sporo ustawiania bo to najbardziej lubię w tym zawodzie :D
Zostałeś na dłużej,czy wróciłeś?Udało się ściągnąć rodzinkę?

@piotr-maszkar:
Hehe :> Tak pewnie bym powiedział przy piwie w żartach :P Ale rzeczywistość jest inna,jeżeli ktoś ma dziecko to wie o co chodzi.

@t0bor:
Taki mamy plan ,zobaczymy co wyjdzie :)

@adik3x:
Gratuluję i powodzenia życzę :)

@diarrhoea:
Każda rozłąka z rodziną jest ciężka ,no ale fakt,na emigracji zaczyna się wszystko od nowa.

@benzdriver: @NiedzielnyMirek: @laczka: @propanbutanmamchytryplan:
Mam aktualnie taką sytuację ,że #emigracja jest dla nas jedynym ratunkiem,nie będę opisywał co i jak ,nie ma tragedii,ale chciałbym nieco poprawić poziom życia mojej małej rodzince.Wiadomo że łatwiej dla mnie byłoby wyjechać z rodziną,ale nie mogę być takim samolubem i ciągnąc małe dziecko kilometrami w nieznane,gdy już się zaczepię ,wtedy postaram się ich ściągnąć do siebie.
Dziecko jest jednym z ważniejszych impulsów ,dla niej rzuciliśmy palenie z różowym,zapisałem się na kurs niemieckiego(wcześniej miałem w szkole,pisałem też mature z dojcza :) ) i w trosce o jej lepsze jutro chcę wyjechać ,może i nawet na stałe.
  • 4
@IzsaW: Ja byłem w innej sytuacji, bo wyjechałem zaraz po maturze bez założonej rodziny. Tak, zostałem na stałe, ale jestem na wschodzie Niemiec, okolice Leipzig. W sumie to do domu rodzinnego mam 4 godziny. W przyszłym roku chcę tu zacząć studia. Także jak się tu widzisz to wynajmuj mieszkanie i ściągaj rodzinkę. Poletzam