Wpis z mikrobloga

Na Tefałenie reportaż o cygańskim dzikim plemionie na Słowacji.

Najpierw filmik. Nostalgiczny podkład muzyczny, obrazy biednych dzieci, pan lektor mówi w jakich Ci biedacy nieludzkich warunkach egzystują i wypowiedzi ludności tubylczej: "Chcemy pracować ale nie ma pracy :("

xDDDD

Potem studio. Kilku "ekspertów" i niemal płaczący nad biednym losem cyganów Kraśko i Rusinowa. Oskarżenia pod adresem państwa i służb dlaczego im nie pomagają xDD

Czy oni są naprawdę takimi idiotami czy dobrze udają dla posadki i pieniędzy?

#lewackalogika #tvn #cyganie #slowacja
Bezimienny_BeZi - Na Tefałenie reportaż o cygańskim dzikim plemionie na Słowacji. 

...

źródło: comment_WCZ6cIdlV9KETTmWK6ZG6FWSgcLozmhN.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@jalokimm: Realnym problemem cyganów jest fakt, że są ultra głupi. Cyganie się nie edukują, od n pokoleń nikomu to nie przyszło do głowy, a dzieci zamiast do szkoły jeżdżą na kolanach w metrze, tramwajach.
  • Odpowiedz
@jalokimm: Owszem trzeba nauczyć ich żyć jak cywilizowani ludzie, ale co mamy zrobić skoro oni nie chcą i dalej wolą być jak neandertalczycy, a co do omijania tematów to dziwisz się? w końcu to TVN, az dziwne,że nie powiedzieli,że w Polsce cyganie są gnębieni i wcale nie sa takimi złodziejami jak się ich przedstawia.
  • Odpowiedz
@e900: jedyne co mnie dziwi to dlaczego znowu rano włączyłem telewizję, za każdym razem jak słucham Rusin to czuję się trochę głupszym człowiekiem. Zabawne było to jak zaproszenie eksperci opowiadają że na osiedlu nie ma wody ani prądu bo nikt za nie nie płacił, a za dosłownie 2 minuty Kraśko i Rusin mówią o tym jakie to jest nieludzkie że ci ludzie w Europie - podkreślam, w Unii Europejskiej -
  • Odpowiedz
@Bezimienny_BeZi ostatnio jak byłem na wegrzech, to byłem świadkiem jak cala cyganska rodzina robila syf i chaos. Krzyk i #!$%@?. Jak jedli langosze to tak, ze zasyfili cały stół, zostawili tłuste resztki i papiery po jedzeniu na stołach. To jest patologia najgorszego sortu i nasze sebki przy nich, to mecenasy kultury i obycia. Najlepsze, że te dzieciaki miały po 10-12 lat i były już w tatuażach, palily papierosy na legalu i
  • Odpowiedz
@Bezimienny_BeZi to samo, #!$%@? ręce mi opadły, 3 dni jak socjal przychodzi to impreza a potem #!$%@?ć to i śmieci przez okno, no ale bo kiedyś tam był Stalin i nazizm, #!$%@? ręce opadają, a kinia z tym drugim no jak temu zaradzić, no byliście tam ale co dalej, czy zakładacie organizacje i kiedy ratujecie tych ludzi... #!$%@? żałosny przykład głupich, ale to głupich do szpiku kości lewaków
  • Odpowiedz
@Bezimienny_BeZi: Kraśko, Rusin i ta pani ekspert-antropolog najbardziej rozpierdzielali mi uczucia. Bo trzeba pomóc tym biednym cyganom, dać im możliwość normalnego życia! Szkoda, że nie zauważyli co cygan robi jak dostaje coś za darmo, bardziej szanuje to co sam ukradnie. A daleko szukać nie musieli, Luník XI pięknie oddaje jak pomoc od państwa jest doceniana, jak bardzo dbają o to co dostali.
Cyganów nie da się edukować, szczają ciepłym moczem
  • Odpowiedz