Wpis z mikrobloga

Dla mnie boxdel to fałszywy pajac. Jako organizator powinien być bezstronny i nie ukazywać tego po czyjej jest stronie no, ale trzeba zrobić, jak to on powiedział "SHOW". Widać, jak sra się wykopu, gdy Daniel pozdrowił Wojtek się zaśmiał i popatrzył w stronę ulańca, a ten nie zareagował, bo się zmieszał. Nic innego po tym gościu się nie spodziewałem. Polak to już kompletnie dno, dna. Cały czas próbował wejść w skórę Magicalowi i mu dopiec, kolejny lisek i lizodupa tego ulańca, by zyskać widzów. W sumie Polaczek o nic nie walczy, jak wygra dalej będzie miał tam po 10 widzów, a jak przegra to może zostać upokorzony do końca życia. Guzik to hipokryta oraz kolejny atencjusz, więc nawet więcej zdań o tym flecie nie będę zamieszczał. Dla mnie Ozdoba dzisiaj pokazał wielką klasę! Musisz go Daniel zaprosić na jakieś piwo. :) Wojtek Gola dla mnie też bardzo dobrze się zachowywał i został obiektywny do końca.
#danielmagical #rafonix #boxdel #guzik #adrianpolak #patostreamy
  • 6
Dla mnie boxdel to fałszywy pajac. Jako organizator powinien być bezstronny i nie ukazywać tego po czyjej jest stronie no, ale trzeba zrobić, jak to on powiedział "SHOW". Widać, jak sra się wykopu, gdy Daniel pozdrowił Wojtek się zaśmiał i popatrzył w stronę ulańca, a ten nie zareagował, bo się zmieszał.


@Maziar1337: Dokładnie, później zorganizował małą 'interakcję z widzami', żeby widzowie zadawali pytania, a oni będą odpowiadać. Poszły pytania o hajs