Wpis z mikrobloga

@Jcobbb: Dzięki za przyzwanie!

@slooo: Hejo, już opowiadamy (wybacz opóźnienia, ale zabalowaliśmy w weekend). Opcje są tu dwie, w zależności od tego, co bardziej Ci odpowiada. Obie taryfy są prepaid i bez umów, a można jeszcze uruchomić autodoładowanie (subskrypcja z karty jak np. Spotify) i wszystko robi się samo, a dodatkowo wpadnie 1GB neta. To do rzeczy.

Pierwszym rozwiązaniem jest NoLimit 25, gdzie za 25 cebulionów dostajesz nolimit w kraju
@slooo: Witaj. Polecam Nowego Plusha i pakiet Internet 10GB, rozmowy, SMS, MMS bez limitu (koszt 25 zł na 30 dni), w którym dodatkowo jest Pakiet Social Media, czyli bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp. W roamingu opłaty za rozmowy oraz SMS-y/MMS-y wynoszą tyle samo co w Polsce, jeżeli chodzi o Internet, to otrzymasz 1,7 GB do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie promocje w tej taryfie znajdziesz na naszym
@Jcobbb: Dzięki za przyzwanie!


@slooo: Hejo, już opowiadamy (wybacz opóźnienia, ale zabalowaliśmy w weekend). Opcje są tu dwie, w zależności od tego, co bardziej Ci odpowiada. Obie taryfy są prepaid i bez umów, a można jeszcze uruchomić autodoładowanie (subskrypcja z karty jak np. Spotify) i wszystko robi się samo, a dodatkowo wpadnie 1GB neta. To do rzeczy.

Pierwszym rozwiązaniem jest NoLimit 25, gdzie za 25 cebulionów dostajesz nolimit w kraju
@bet00n: 5 Vikingów sprowadzonych przez Ciebie na pokład = obniżenie kosztów doładowania o 25zł (czyli taryfa 25 No Limit za friko). Obniżka działa każdego miesiąca, o ile Twoja załoga sama doładuje konto. Jeżeli w danym miesiącu będzie takich tylko np. 3, to dostajesz 30% zniżki, jeżeli 2, to 20%, jezeli 5, 25zł
@MobileVikingsPL: już ogarnalem :p ale skoro już Was złapałem, to muszę się poskarżyć! Zamówiłem w czwartek kartę, w piątek rozmawiałem na infolinii z bardzo miłą panią, która powiedziała mi, ze w sobotę będzie kurier. Zadzwoniłem na infolinie dpd po numer kuriera a oni mi mówią ze na poniedziałek paczka zaplanowana ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bet00n: Uuu, trochę pszypał. Przepraszamy! O ile zamówienie zostanie złożone przed godziną 14, jest wysyłane jeszcze tego samego dnia. Ciężko nam teraz zweryfikować czy zawiniło DPD czy opóźnienie leży po naszej stronie. Jak odezwiesz się do nas z maila, na który zarejestrowałeś numer, to sprawdzimy co się stało.