Wpis z mikrobloga

@splndid Wieża stojąca w samym środku terytorium orków, na które nikt przy zdrowych zmysłach się nie zapuszcza, do której droga pilnowana jest przez trzy golemy, do tego otoczona jest przez stada #!$%@? zajadłych kąsaczy i innych bestii, a w samym środku pilnowana przez napakowanego demona-#!$%@?, który umie czytać w myślach i porozumiewać się telepatycznie? No całkiem doskonała kryjówka :D
  • Odpowiedz
@EscPL: W sumie w dwójce też ma to trochę sensu. W końcu nikt się nie zapuszcza tam do lasów, bo bandytów i innego leśnego gówna dookoła pełno, a paladyni to leniwe buce i nie mają zamiaru nic z tym robić.
@LaserRock46AND2: Może ta owca przed wejściem do wierzy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@splndid: Jak ustawiasz zasięg widzenia na 300%, to nic dziwnego że widać.
100% zasięgu ma imitować mgłę w tle w tej mrocznej krainie.
  • Odpowiedz
Wciąż lepsza niż kryjówka buntowników z G3, Reddock. Z jakieś 80 metrów od Ardei i 120 metrów od Cape Dun


@Wiedmolol: do tego Gorn nie wiedział że Orkowie podbijają kontynent ale doskonale wiedział gdzie jest najbliższy obóz buntowników xD
  • Odpowiedz
@splndid: @jogurcik666: @ChochlikLucek: Jeśli ktokolwiek miałby napaść na Xardasa w jego wieży w Khorinis to raczej w grę wchodzą tylko inni magowie, paladyni odpadają choćby z tego powodu że przecież mieli wtedy o wiele większe problemy i teraz wydaje mi się (i jest to raczej wyssane z tyłka, ale może mam rację), że magom nieszczególnie zależało na ukatrupieniu Xardasa. Myślę że przejście na "ciemną stronę" wiąże
  • Odpowiedz
do tego Gorn nie wiedział że Orkowie podbijają kontynent ale doskonale wiedział gdzie jest najbliższy obóz buntowników xD


@Czarzy: Ale wiesz, że w Reddock była kiedyś kopalnia, więc Gorn mógł wiedzieć o istnieniu takiego miejsca? Z kolei o tym, że teraz ukrywają się tam buntownicy, mówił zarządca Ardei, Hamlar.
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: ostatnio grałem w G3 kilka lat temu ale do tej pory pamiętam że akurat ten szczegół to czysty bezsens. Zresztą zastąpiony w późniejszych modach gdzie dodany został myśliwy prowadzący nas do Reddock zamiast Gorna. Przepraszam ale nie jestem w stanie obecnie polemizować bo dokładnie nie pamiętam fabuły w tym zakresie ale jestem pewny że Gorn nie miał prawa wiedzieć o Reddock.
  • Odpowiedz
@Czarzy: Luzik :) Reddock było kopalnią i to jest fakt, więc znajomość miejsca jej położenia przez Gorna można tłumaczyć właśnie tym, że był tam przed wojną z Orkami. Ot, takie wytłumaczenie dla czegoś, co nie do końca wydaje się logiczne. Zdążyłem zapomnieć, że mody dodawały myśliwego (zdaje się, że robił to albo Quest Pack, albo Content Mod), ale zgadzam się, że to lepsze rozwiązanie :)
  • Odpowiedz