Wpis z mikrobloga

@BigBadBat:

Psprices.com sobie sprawdź, wybierz region pl i zobacz wykresy z datami dla każdej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale pomijając częstość, to są to chyba najniższe ceny te gry, choć już kilka razy takie były. Mysle ze resistance czy uncharted nizej juz nie zejda, te trylogie mooooże by się udało taniej dostać np. na amerykańskim store kiedyś ciutek taniej.

Generalnie jak chcesz kupić to bym brał.

1)
@BigBadBat: jezu chryste, na vite jedna bez pudełka za 130 zł xD chociaż wydaje mi się że one na vite zawsze były trochę rzadkie. Na ebayu są jakieś, ale jedna za 35 funtów a druga nowa za 60 funtów, czyli bezsens.

Ogólnie właśnie wczoraj mnie oświeciło, że magazynowanie gier w pudełkach nie ma większego sensu, tzn. jeszcze te gry które mi się wyjątkowo podobały sobie zatrzymam, ale ogólnie często trzeba teraz
  • 1
@MisPluszowyZWadaWymowy Dzisiaj i tak jestem zadowolony, bo poza kupą cyfrowych gierek z PSone po kilka złotych sztuka dorwałem też pudełkowe trylogie Killzone i Resistance na Allegro, obie praktycznie nowe, częściowo wciąż zafoliowane. Nigdy nie grałem ani w jedno ani w drugie, mam nadzieję że mi podejdą xD

Btw, grałeś może w tę karciankę Uncharted ("Pogoń za fortuną" bodajże) z Vity? Bo jej kompletna wersja też jest w dobrej cenie i zastanawiam się,