Wpis z mikrobloga

@KapitanStuley miałem na myśli fakt że przy stałych fragmentach gry masz zawsze przewagę zawodników broniących, czyli mamy krycie 1x1 plus kilka zawodników w newralgicznych miejscach. Przy dośrodkowaniu z gry nie zawsze jest ten luksus przewagi zawodników w środku, dlatego standardem jest czyste krycie 1x1 :)
zacznijmy od tego ze Szczęsny źle pilke wybił, poszła strata i aut. Złe krycie za dużo miejsca przy dośrodkowaniu i błąd w kryciu Bednarka.


@miraseq: Tak w ogóle, to zacznijmy od tego, że błędem jest to, że w ogóle odbył się ten mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snoxik: a wiesz, że jest coś takiego jak przekazywanie krycia w strefie? ogólnie komedia ta minuta. Pazdan w polu karnym prokuruje 200% szansę dla Chile, ale napastnik cudem pudłuje. po czym najgorzej jak się da wyprowadzamy piłkę od bramki, kończymy to debilnym podaniem które ląduje w aucie. po aucie nikt nie zamierza zablokować dośrodkowującego, w polu karnym nikt nie zamierza kryć. 60 sekund a błędów wystarczyło na cały mecz. xD
@InspektorDupa ma rację bo są dwa warianty krycia przy wolnych jak i przy normalnej akcji, jeden na jeden i trudniejszy krycie strefą w którym trzeba ogarniać to co się dzieje na boisku a nie tylko patrzeć na jednego typa którego Ci wyznaczył trener xD
@InspektorDupa: @tomus11115: ale jak ma przekazać krycie jeśli ma swojego, za nim rybus ma swojego, grosickiego nie widać nawet na powtórce(musiałby przejąć krycie Rybusa, żeby zrobic to o czym mowisz) tak wiec już po dośrodkowaniu wina jest krychowiaka/bednarka, nie wiem który miał asekurować prawego obrońcę.
@karamba16: w obronie wrzutki na 5 metr to prawy obrońca ma asekurować środkowego, a nie środkowy prawego. według mnie bronimy strefą a nie 1 na 1. zresztą, chyba nie ma się o co spierać - całokształt obrony w tej akcji był katastrofalny.