Wpis z mikrobloga

Dziś minęła piąta doba banicji użytkownika @WuDwaKa oraz użytkownika @MaddoxX1911, chcieliśmy wam tylko przekazać że cały czas

PAMIĘTAMY!!!

Dziś z powodu natłoku obowiązków lub mego niewątpliwego lenistwa nie przygotowałem specjalnej grafiki okolicznościowej ale kolega @Line-Storm zrobił świetną więc ją wykorzystam.
We wczorajszej ankiecie wzięła udział zawrotna liczba 27 użytkowników (to więcej niż podczas głośnego protestu pod sejmem) którzy jednogłośnie zdecydowali iż bana należy skrócić, w obliczu tak wielkiego sprzeciwu społeczeństwa myślę że @Moderacja oraz @a__s w swej wspaniałomyślności nie mogą pozostać obojętni, bana trzeba skrócić.

#wudwakacontent #moderacjacontent #wykop #wykopstronk #invektywy
Pobierz i.....r - Dziś minęła piąta doba banicji użytkownika @WuDwaKa oraz użytkownika @Maddo...
źródło: comment_BUMeHCwIbSCF6vcmaR0I1w2XNUf8OOUi.gif
  • 10
@inverter: pamietamy, tylko co? @WuDwaKa zostal meczennikiem nieuczciwie skazanym, zszargali mu honor i ocenzurowali. Pozbawili praw obywatelskich mimo, ze jest jednym z pierwszych, pierwszym sposrod wielu, najlepszym sposord nas. By ktos taki jak on przeciwstawil sie tej machinie mordoru to bysmy odniesli zwyciestwo i swiatlo przebilo by sie przez ciemne chmury dyktatury, niestety, pozostalo nam wielbienie ich, cichcych bohaterow, takich jak WuDwaKa, ktorzy ciemiezeni, szkalowani wroca i dalej beda robic dobra
@Menypeny: miło mi, jesteś bardzo miłą i ciekawą osobą, prezentujesz wysoki poziom składni zdań który mocno kontrastuje z większością treści zamieszczanych na portalu, daję do obserwowanych, nie spier... ekhm... mam nadzieję że nadal będziesz prezentować tak wartościowy content