Wpis z mikrobloga

@czlapka oczywiście, że nie widzę. Ale patrząc po tym co jest popularne na wykopie to większość wrzuca kierowców do jednego worka. Więc chyba i ja powinienem wszystkich kierowców mniejszych samochodów brać jako tych niedowartościowanych chamów?
  • Odpowiedz
@Kamil32123: sam nie należę do szczególnie lubianej grupy, bo jeżdżę motocyklem. Co tam o motocyklistach piszą, to mam gdzieś, bo sam wiem jak jeżdżę i staram się nikomu na drodze nie wadzić i o dziwo ze strony kierowców osobówek doświadczam zwykle tego samego. W korkach w 99% przypadków ładnie przepuszczą. Dziwnym trafem jak dojeżdżam do tira, to akurat postanawia dojechać do samej linii oddzielającej pasy. O szeryfowaniu na dwóch pasach
  • Odpowiedz
@licuri może poprostu infrastruktura nie pozwala aby mógł by ci kierowca bardziej zjechać. Czasem w miastach w sporadycznych wypadkach sam jadę 1,5 pasa ale to z powodu drzew blisko drogi z gałęziami nad drogą na niskiej wysokości. Muszę się odsunąć aby nie uszkodzić towaru i często inni tego nie rozumieją. No chyba że masz na myśli blokowanie przed zwężeniem drogi. To poprostu nierozumiejący zasady jazdy na zamek barany których już się
  • Odpowiedz
@Kamil32123: jeśli widzę że stoi normalnie, a dopiero jak dojeżdżam, to - jeśli ma miejsce - przesuwa się do lewej, to nie wmówisz mi, że nagle mu infrastruktura zaczęła przeszkadzać :)
  • Odpowiedz
@licuri no to poprostu baran. Chyba na plus, że jedziesz motocyklem a nie autem? Zawsze to troszkę krótszy korek ( ͡º ͜ʖ͡º). Na obwodnicy Paryża jeździ bardzo dużo motocykli/skuterów i praktycznie każdy robi dla nich miejsxe. Ale tam i pasy szersze no i świadomość kierowców inna.
  • Odpowiedz