Wpis z mikrobloga

Na reddicie człowiek napisze, chcąc się podzielić swoim dobrym humorem, że kupił gierkę. Nie najnowszą, ale zawsze to miła rozrywka. Wszyscy w komentarzach życzą miłej gry i zbijają piątki z OPem. Ogólnie miło i przyjemnie.
A u nas? Najpierw cię wyśmieją, że #!$%@? gry, bo im się nie podobały, później, że starocie kupujesz, a na koniec jeszcze się #!$%@?ą co pijesz w wolnej chwili. I jak w tym kraju ma być dobrze? wstyd mi za was.
Nawiązanie do mojego wcześniejszego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/32509523/to-uczucie-gdy-twoi-rowiesnicy-kupuja-kosze-pelne-/
Link do reddita: https://www.reddit.com/r/gaming/comments/8pfbdj/better_late_than_never_going_through_some_hard/?utm_content=comments&utm_medium=hot&utm_source=reddit&utm_name=gaming
#gry #konsole #ps4 #wykop #reddit #otopolskawlasnie
  • 58
  • Odpowiedz
@Rience93: Trzeba było napisać, że masz raka to może by ci mireczki chociaż trochę współczuły, ale że tak nie zrobiłeś, to jedyne co można było ze zdjęcia wyciągnąć, to to, że masz gówniany gust i kubki smakowe niczym żul spod budki z piwem.
  • Odpowiedz
@Rience93: Weź się nie przejmuj tymi bóldupiarzami. Nawet nie mam ochoty komentować wypocin tych wszystkich #!$%@? piwoszy neofitów i ekspertów od rozrywki. Miłego weekendu życzę!
  • Odpowiedz
@Rience93: 1) dostałeś prawie 200 plusów to jak zbić 200 piątek prawie
2) komentarz o Skyrim to takie trochę #pdk bo nawet branżunia trochę z tego ciśnie, że niedługo ta gra dostanie remake na comodore, nie brał bym tego na poważnie
3) Co do piwa to...

#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych. Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie #!$%@? harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:

- hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, #!$%@? tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke
  • Odpowiedz
@Rience93: może chodziło o te cześć z pampersami? Wiesz trochę się może człowiek wnerwić jak przez dzieci ma czas na gry w godzinach 23-23:30 i ostatnio pil piwo w 2016, a twoja wypowiedz można było odebrać jako „patrzcie ha ha, ja idę grać popijając piwko, a wy dalej podcierajcie tyłki dzieciakom!” Tutaj bym szukał przyczyny najechania na ciebie .
  • Odpowiedz
@Rience93: sorry chłopie, ale twój wpis nie miał wydźwięku, że gry sobie kupiłeś, tylko raczej naśmiewczy z ludzi co mają dzieci. Jak ci tak zależało na pochwaleniu się grami, to po co wątek o pieluchach? Hipokryto jeden.
  • Odpowiedz
@Rience93: mój komentarz o starych grach i zubrach to też miał być zabawny komentarz ale widocznie odebrałeś to jako atak... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozumiesz? Kali może, ale jak Kalemu robią to już źle.
  • Odpowiedz