Wpis z mikrobloga

@atrax15: tyle tylko że dobre szkoły wizażu to droga sprawa (podkreślam DOBRE szkoły) i sam próg wejścia żeby później wykonywać ten zawód jest finansowo bardzo wysoki, bo porządne kosmetyki, narzędzia itp są po zsumowaniu bardzo drogie. Więc taka typowa Karyna #logikarozowychpaskow raczej nie zdecyduje się na porządną szkołę.
Owszem są też kiepskie szkoły, pseudo kursy u pseudo wizażystek i można malować bez szkoły. Ale wtedy o ile ktoś nie czuje pasji,
  • Odpowiedz
@atrax15 Ja się śmiałem jak żona kumpla poszła na kosmetologie, śmiałem się, jak założyła własnego facebooka "Carolina Nails", śmiałem się, jak wzięli gruby kredyt na salon... a teraz po 4 latach mi mało śmiesznie, jak oni lecą dwa razy w roku na wakacje na Majorke, a ja ew. raz w roku do Zakopanego lub nad morze xD
  • Odpowiedz
@atrax15 tylko ta według Ciebie gównokosmetyczka czy gównomakijażystka zarabia od 100 do 200 złotych za od 30 do 60 minut pracy. A pracy nawet w takim 40 tysięcznym miasteczku na Mazowszu ma tyle, że żeby się zapisać trzeba czekać miesiąc na termin - jak jest dobra to nawet więcej. Także policz sobie mireczku ile taka dziewczyna zarabia.
  • Odpowiedz
@atrax15: Mam żonę kosmetyczkę i #!$%@? tyle co baby hajsu zostawiają to idz pan w #!$%@?. Mi się to w głowie nie mieściło, żonie też się nie mieści ale w portfeliku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz