Wpis z mikrobloga

w sumie wykopki niczym nie roznia sie od ludzi z #elektroda. ktos sie czyms chce pochwalic jak ostatnio mireczek, swoja dziewczyna ktora chciala zeby go nauczyl grac to zaraz zleciala sie armia stulejarzy i wykopowych ekspertow i zaczela wypisywac, ze pewnie ma bolca itd xD i ok ja rozumiem, ze jest to specyficzne srodowisko, czesto sa #heheszki ale tam tych heheszkow nie widzialam. plujecie jadem i to jeszcze gorzej niz na elektrodzie bo tam mimo, ze bez sensu to chociaz w miare kulturalnie czasem. ktos potrzebuje porady to go wysmiewacie bo przeciez #!$%@? jak ktos moze miec problem z ktorym Wy sie nigdy nie spotkaliscie xD to na pewno fejk. Tak zamknietego i toksycznego srodowiska widzacego jedynie kolory czarne lub biale dawno nie widzialam :-)

tagu #programowanie nie mozna uzywac bo olaboga wolam 5k ludzi niepotrzebnie a te tagi obserwuja POWAZNI ludzie ktorzy nie maja czasu na #!$%@?. to samo z #rozdajo xD zaraz imba bedzie bo taguje a nie rozdaje i wykopowe sępy i mnie zjedza bo ich skrypty zaplusowaly wpis w ktorym nie ma nic do rozdania xD pelno jadu, niewiele zyczliwosci i poczucie anonimowosci. internet Wam juz zezarl calkiem mozg ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie pozdrawiam xD
#elektrodacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow


MangoZjem - w sumie wykopki niczym nie roznia sie od ludzi z #elektroda. ktos sie czy...

źródło: comment_pA0vvERab42jqypCA29KowbiTlzhJxzL.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
tagu #programowanie nie mozna uzywac bo olaboga wolam 5k ludzi niepotrzebnie

sorry, jak ktoś pisze że mu gra nie działa i daje tag wzywający programistów, to na co liczy? Nie róbmy z internetu śmietnika.

A co do mema: gość trochę przesadza, ale ma rację: IoT i Arduino to rak niszczący cały segment, wdrażający do poważnych zadań dzieci, które poza Arduino z gotowymi libami nic nie potrafią i myślą że umieją
  • Odpowiedz
sorry, jak ktoś pisze że mu gra nie działa i daje tag wzywający programistów, to na co liczy?


@Razi91: nie wiem na co liczy ale ja takich ludzi nie zjadam tylko jesli widze ze nie umiem pomoc to olewam :-)

IoT i Arduino to rak niszczący cały segment, wdrażający do poważnych zadań dzieci, które poza Arduino z gotowymi libami nic nie potrafią i myślą że umieją elektronikę.


@Razi91:
  • Odpowiedz
cmoknijcie mnie w bobra


@MangoZjem: niedoczekanie twoje xD

A co do drugiej części twojej wypowiedzi, nie ogarniaj tagowania, miej pretensje, że ludzie się o to #!$%@?ą xD

W kulturalnym serwisie są samo-organizujące się jednostki moderacyjne które pilnują, żeby trzymać się, chociaż luźno, założonej tematyki czy to przez działy/tagi/jakikolwiek inny system oznaczania kontentu. A że tutaj jest jak w chlewie i nie ma nawet cienia potrzebnej funkcjonalności, to jedyną opcją pilnowania
  • Odpowiedz
nie ogarniaj tagowania, miej pretensje, że ludzie się o to #!$%@?ą xD

W kulturalnym serwisie


@aseeon_: sam potwierdziles, ze to nie jest kulturalny serwis. w kulturalnym serwisie ludzie grzecznie zwroca uwage a nie sie #!$%@?. nawet elektrodowe "bylo, zamykam nastepnym razem uzyj opcji szukaj" jest duzo bardziej kulturalne od tego co sie dzieje na wykopie
  • Odpowiedz
nawet elektrodowe "bylo, zamykam nastepnym razem uzyj opcji szukaj" jest duzo bardziej kulturalne od tego co sie dzieje na wykopie


@MangoZjem: z prostych przyczyn technicznych, nie jesteś w stanie na elektrodzie wrzucić jednego posta do 10 działów tematycznych, a na wypoku jak to na wypoku "wincyj tagów"
  • Odpowiedz
@aseeon_: to nie usprawiedliwia chamstwa. nie kazdy jest obeznany z mikroblogiem i tagami (pamietam jak robertt ten strazak z chora corka swoj pierwszy wpis z prosba o pomoc corce otagowal ##!$%@? i jakos jeszcze :D), poza tym szybciej jest zignorowac nieinteresujacy Cie temat niz na niego odpisywac mimo ze nie masz odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: jak rzadko się z Tobą zgadzam, tak w tej sprawie mam podobną opinie.

Kwestia elementarnej kultury, to samo z "wołaniem" gdy ktoś zaplusuje dany komentarz. "Ja nic nie plusowałem, na ch*j mnie wołasz" na na bank autor jakiegoś posta z 1000 osób zawoła jeszcze jedną, która nie plusowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: mieszasz teraz dwa tematy, gdzie jeden nie wynika z drugiego, chamstwo to pierwsza część twojej oryginalnej wypowiedzi i jest go pełno w tych wpisach którą lądują w gorących, bo zazdrość, bo głupota, bo chęć przelania swoich problemów na innych, tu nie ma o czym dyskutować, tego chamstwa jest za dużo i koniec.

Przy pomylonych tagach chamstwa jest zdecydowanie mniej, za to jest szereg prób naigrywania się z kogoś kto
  • Odpowiedz
@aseeon_: sa dwa rozne tematy ale poruszone w jednym poscie. i w jednym i w drugim chamstwo występuje, tylko powód jest inny

"na #!$%@? tagujesz #tagxyz"


@aseeon_: a nie lepiej napisac "hej stary, pomyliles sie, bo ten tag nie sluzy do tego o czym piszesz, staraj sie na przyszlosc o tym pamietac" lub skoro to juz takie ogromne marnowanie czasu calkowicie zignorowac?
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Płyniesz pod prąd, dziewczyno.

Mogłaś wstawić kolejny mem ośmieszający kierowców TIRów. Miałabyś pełno plusów i nikt by się nie czepiał.

Mogłaś zrobić sobie zdjęcie nogi albo innego kawałka ciała, miałabyś mnóstwo atencji od stulejarzy. Poszłoby w gorące.

Ale przynajmniej postanowiłaś zrobić coś oryginalnego, i za to plus. To zresztą dotyczy nie tylko wykopu - wszystkie takie fora są pełne jadu, bo tak działa anonimowość i brak kontaktu osobistego (w
  • Odpowiedz