Wpis z mikrobloga

w sumie wykopki niczym nie roznia sie od ludzi z #elektroda. ktos sie czyms chce pochwalic jak ostatnio mireczek, swoja dziewczyna ktora chciala zeby go nauczyl grac to zaraz zleciala sie armia stulejarzy i wykopowych ekspertow i zaczela wypisywac, ze pewnie ma bolca itd xD i ok ja rozumiem, ze jest to specyficzne srodowisko, czesto sa #heheszki ale tam tych heheszkow nie widzialam. plujecie jadem i to jeszcze gorzej niz na elektrodzie bo tam mimo, ze bez sensu to chociaz w miare kulturalnie czasem. ktos potrzebuje porady to go wysmiewacie bo przeciez #!$%@? jak ktos moze miec problem z ktorym Wy sie nigdy nie spotkaliscie xD to na pewno fejk. Tak zamknietego i toksycznego srodowiska widzacego jedynie kolory czarne lub biale dawno nie widzialam :-)

tagu #programowanie nie mozna uzywac bo olaboga wolam 5k ludzi niepotrzebnie a te tagi obserwuja POWAZNI ludzie ktorzy nie maja czasu na #!$%@?. to samo z #rozdajo xD zaraz imba bedzie bo taguje a nie rozdaje i wykopowe sępy i mnie zjedza bo ich skrypty zaplusowaly wpis w ktorym nie ma nic do rozdania xD pelno jadu, niewiele zyczliwosci i poczucie anonimowosci. internet Wam juz zezarl calkiem mozg ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie pozdrawiam xD
#elektrodacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow


Pobierz MangoZjem - w sumie wykopki niczym nie roznia sie od ludzi z #elektroda. ktos sie czy...
źródło: comment_pA0vvERab42jqypCA29KowbiTlzhJxzL.jpg
  • 42
@MangoZjem: no w sensie, że modzie usuwają komenty, więc jak coś trochę ostrzej się odnosi do stulejarzy wykopowych albo coś jest niepoprawne politycznie (na wykopie temat rzeka..) to out. :)
@MangoZjem: Przeczytałem może 2 zdania z tego co napisałaś, więcej mi się nie chce. Nasuwa się pytanie. Czy ty do #!$%@? nie masz nic ciekawszego do roboty w piątek niż rozkminianie takich błahostek?