Wpis z mikrobloga

Halo dzień dobry.
Poszukuję sensownej patelni grillowej (powiedzmy do 150zł), czy znajdzie się na sali ktoś kto używa i poleca jakąś konkretną? Opinii na necie zbyt wiele o tym wszystkim nie ma, dotychczas jechałem na patelni z ambition ale już jest zużyta dość mocno.
Ewentualnie myślałem o jakimś opiekaczu / grillu kontaktowym zamiast tego, jest sens iść w takie urządzenie?
#gotujzwykopem #kuchnia #grill
  • 26
@matra: do tej pory jest ciekawym sprzętem i przy porównaniu ma trochę większe płyty grzewcze + minimalnie większą moc, ale z drugiej strony kosztuje prawie dwa razy więcej, więc nie wiem, czy to jest aż tego warte.

@foxbond: te dwa termostaty faktycznie są ciekawe, jaki masz konkretnie model tego grilla?

@vomalio: zwykle nie da się zdjąć w tych modelach do 100 zł, tak samo te z wymiennymi płytkami (na
@Heheszkara jak tak o tym piszesz to wydaje się to rzeczywiście dobrą opcją.
Wewnętrzna cebula aż boli jak patrzę na ceny, ale jeśli patelnia ma kosztować 150 to chyba warto dołożyć do tego co polecasz. Długo go już masz?
@foxbond: czyli za to hajsiwo przynajmniej jest długowieczny. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak rozumiem bez żadnych większych uszkodzeń? Jak wygląda powłoka płyt po takim czasie?

@vomalio: ogólnie to już nasz trzeci ten sam Bosch w rodzinie. :D Ale pierwszy trafił się przypadkiem (znajoma mamy odkupiła go, bo zniszczyła pożyczony od nas inny grill) i ma już kilkanaście lat, nawet nie pamiętam ile i jak często był