Wpis z mikrobloga

Wołam @Xeni323 @antros

Pytanie odnośnie Mephisto. Mamy mini turniej w hexie z kumplami w robocie i widzimy, że robal jest op. Zaczeliśmy myśleć, że może źle nim gramy, bo jest nie do ruszenia i kumpel zaczął mieć wątpliwości odnośnie wszczepów, a konkretnie wymyślił coś takiego:

Uruchamiasz Inkubator (analogicznie Kolec), oddajesz turę, Twój przeciwnik wykonuje ruch, znów nasza kolej i żeby użyć innego wszczepu trza mieć sondę.

Taki jest jego tok myślenia. Przy czym ja obstawiam, że mając sondę, zostaje mi "aktywny" Inkubator (Kolec) i mogę użyć jeszcze 2 wszczepy, kto ma rację?

Mirki pomożecie?

#neuroshimahex #grybezpradu #gry #planszowki #pytanie
piegu92 - Wołam @Xeni323 @antros 

Pytanie odnośnie Mephisto. Mamy mini turniej w h...

źródło: comment_ifBVybnKVWmGbsCc8iPHrvCHPuUXE2GV.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@piegu92: możesz używać jednego wszczepu na turę. Położony kolec i inkubator (żeton na nim) leża już do bodajże kolejnej bitwy i potem spadają.

Przeciw mefisto trzeba głównie atakować jego wszczepy, bez nich jest goły ;)
  • Odpowiedz
@Dominilc @krasnoludkolo @pax_psychicae @Xeni323 @antros

No dobrze, kwestia numer 1 rozwiązana, ale Mephisto budzi więcej kontrowersji. jeszcze tylko 2 pytanka =]

1. Jak Terror działa na wszczepy? W sensie, gdy Terror został rzucony na plansze czy można je uruchomić? (przy Dancerze Terror ma troszke inny wpływ, więc może tu też)

2. Sytacja poniżej, gdybyśmy mieli rozpatrywać teraz bitwę, rozumiem że Obiekt Żółty nie otrzyma obrażeń z Kolca,
piegu92 - @Dominilc @krasnoludkolo @pax_psychicae @Xeni323 @antros 

No dobrze, kwe...

źródło: comment_fEgN50b8THBNlgJd3W6Ov4SySSdgSgzY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz