Wpis z mikrobloga

Wyjeżdżam jutro na stałe do UK, wszystko już dograne, mieszkanie, praca. Udało mi się spakować jednak nie mogę pozbyć się wrażenia, że o czymś ważnym zapomniałem. Co jeszcze warto zabrać oprócz, dokumentów(dowód prawko), elektroniki(laptop, telefon zasilacz, ładowarka), ubrań? #emigracja #uk #anglia
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anski: nie ma żadnych problemów z rejestracją u lekarza, zainstaluj sobie translator, może się przydać w niektórych sytuacjach, pamiętaj, że zawsze jeśli nie uda się zarejestrować na szybko u lekarza to możesz iść do walk in centre (taka przychodnia, która bierze nawet niezarejestrowanych, długie kolejki), ekuz by się przydał, ale skoro masz prywatne ubezpieczenie to kwestia jest ogarnięta, rozważnie wybierz sieć komórkową (polecam Three, ma genialne pakiety na internet i
  • Odpowiedz
Wyjeżdżam jutro na stałe do UK

@Anski: tak sobie powtarzaj...


@0x7C3: Ja sobie powtarzałam, że wyjeżdżam na 3 miesiące :P
Obecnie jestem tak długo, że staram się o obywatelstwo, tak, że nic nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@Anski: Podziwiam i zazdroszczę przygody z nowym otoczeniem... a tylko nie zabieraj tej całej polskości i nie chodzi o kiełbasę ( ͡° ͜ʖ ͡°), uważaj na rodaków
  • Odpowiedz