Wpis z mikrobloga

#ukraina #moldawia #naddniestrze #rumunia #dokument #motoryzacja #podroze #podrozujzwykopem

Czy tymczasowy dowód rejestracyjny nie będzie problemem przy przekraczaniu granic PL-UA, UA-MD czy MD-RO? Nie jestem jeszcze pewien czy Naddniestrze bym chciał odwiedzać, jeślibym musiał duże łapówki płacić za przepuszczenie.

W wydziale komunikacji pani mówiła mi, że mogę mieć problem z tymczasowym dowodem rej. z wjazem na Ukrainę, google mówi mi, że ludzie piszą, że nie ma problemu, więc sam już nie wiem, zwłaszcza że takie sprawy mogą się zmieniać. Pozostałe dokumenty (ZK, etc.) mam.
  • 13
@Mirek007: @Mirek007: a po co chcesz jechać autem do Naddniestrza, auto zostaw przed granicą, weź marszrutkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie jeżeli będziesz w Mołdawii, to koniecznie tam zajrzyj. Jest klimat! A i jeszcze Gagauzja, ale to nie jest tak autonomiczna strefa jak N. Uważaj w Kiszyniowie, prawo silniejszego na drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mirek007 byłem na ua sporo razy. Większość na moto. Tam panuje uniwersalny język pieniądza ale lepiej nie dawać im powodów.
2 razy czepiał się mocno miękkiego dowodu. Dopiero twarda waluta zmieniła nastawienie
Jakie przejście?