Wpis z mikrobloga

#sieciowki #zalesie Boże jakie oni teraz robią te ciuchy, zwłaszcza spodnie, zawsze spodnie kupuję, w reserved, h&m, medicine. Kupiłem spodnie w reserved za 189 zł, jestem w nich 4 raz (mają może z 12 dni). Wytarła się dziura na kieszeni ... pójdę oddać to usłyszę, że to mechaniczne uszkodzenie - nie nasza wina. Te spodnie wszystkie są jakieś dziwne, wyglądają tak jak by konstrukcja była zrobiona z takich nitek gumowych a po prostu jeans, został na to nałożony jakoś natryskowo. Miesiąc chodzenia i zawsze gdzies przetarte..
  • 5
@samuraj24 to może kup jakieś porządne? Nie mam nic do tych marek ale wystarczy dać 250 zł i masz porządne spodnie na kilka lat o ile się nie roztyjesz. Ja w swoich nawet szlif na motocyklu zrobiłem i się nie przetarły. Trochę odszedłem od tematu, chodzi wgl o jeansy?
@Ananaos: tak. chodzi o jeansy. Ogólnie chodzi o jeansy w tych sieciówkach, z reguły miesiąc wytrzymują i nara. A jak idziesz reklamować to szkoda się pier.... bo usłyszysz że złodziej i 2 miechy przekomarzanie się pismami .
@Klamkawpaski: No wiesz średnio mi się chce jechać 40 kilometrów specjalnie żeby oddać spodnia a przy kasie usłyszę, że odda na ekspertyzę i minie miesiąc czasu zanim się czegoś dowiem. Tak to bym oddał do krawca, którego mam obok zapłacił 20 zł i nie było by śladu.