Wpis z mikrobloga

Przekroczyłem dzisiaj czas na bilecie parkingowym o jakieś 20 minut, no cóż zdarza się trudno.

Jak przyszedłem do auta Pan który sprawdza bilety kończył właśnie wypisywać "mandat". 20 zł dopłaty w ciągu 48 godzin jak tego nie zrobię to wtedy 50 zł.

Jakie było jego zdziwienie jak podszedłem powiedziałem, że trudno stało się i zyczylem miłego dnia i pracy. Chyba byłem pierwszym jego "klientem" na świecie który nie wyskoczył do niego z buzia. Coś tam chwilę pogadaliśmy, wsiadłem do auta, odpalam, zapinam pasy, podchodzi do mnie i mówi "wie Pan co, nie zatwierdzilem tego jeszcze w systemie, na drugi raz niech Pan kupi bilet na dłużej, również miłego dnia zycze"

Fajnie jest być miłym dla innych ( )

#truestory #dziendobry
  • 52
  • Odpowiedz
@houseofpain: znajomy nie płaci za parking już ponad pół roku, parkuje codziennie po 8h w jednym miejscu, opłata to 5zł/h, mandat to 20zł jak zapłaci w ciągu 48h od wystawienia
co się bardziej opłaca? ( ͡º ͜ʖ͡º)

co dziwne nie zawsze dostaje :D
czasem nawet wkłada ten sam mandat dzień później za wycieraczkę przez co w tym dniu nie dostaje kolejnego
  • Odpowiedz
@Ritycho: też tak robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w gdańsku tylko 2 razy w ciągu roku kalendarzowego 20zł, później 50zł... ale tam gdzie stawiałem sprawdzali średnio raz na kilka tygodni więc i tak się opłacało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ritycho: tez tak robilem, nawet cala rodzina do mnie miala pretensje ze co pare dni mandat dostane, dopóki nie wytłumaczyłem im dlqczego nie kupuje tiketow. Po przeliczeniu zdziwieni rozeszli sie po kątach xD
  • Odpowiedz
@houseofpain: Płacenie za miejsca parkingowe mnie mega #!$%@?. Nie raz specjalnie jadę 2 km dalej , staje pod biedronką byle by nie zapłacić nawet 50gr za parking to jest rozbój!. Nigdy w życiu nie zapłace za płatny parking prędzej 100x mandatów dostane!
  • Odpowiedz
ej , staje pod biedronką byle by nie zapłacić nawet 50gr za parking to jest rozbój!.


@Niebadzlosiem: sporo parkingów pod biedronką już jest płatnych, docelowo wszystkie
  • Odpowiedz