Wpis z mikrobloga

Mirki, ja teraz zupełnie na serio
#przegryw #randkizwykopem

Jakie cechy musi mieć w sobie kobieta, żeby być różowym paskiem, a nie tylko koleżanką?

Pytam, bo już kutwa nie mogę z samej siebie. Z pyska naprawdę niebrzydka, #lvl24 (jeszcze dwa miesiące ale cicho), wszystko mam na swoim miejscu, głupia nie jestem, zdesperowana też nie, sama się utrzymuję i ogarniam sobie życie. Jeszcze pracuję, mam pasje, można ze mną obejrzeć mecz i nie pytam czemu bramki są dwie a piłka jedna i którzy to nasi.

I co? Z kim się nie spotykam, to randki się kończą na dwóch-trzech spotkaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to nie tak jak sobie myślicie zboczeńcy, po prostu urywam kontakt albo on sam umiera. Mam wrażenie, że każdy, z którym się spotykałam nie patrzy na mnie w kategoriach dziewczyny, tylko chu*wieczego.
A ja bym z kimś wypiła piwo do filmu wieczornego i się poprzytulała, bo kot abstynent i kawał gnojka, a mieszkam sama.

Więc to na pewno coś we mnie, dlatego pytam - czego Wy, faceci szukacie w kobiecie?
  • 22
  • Odpowiedz
@catleesi: w gruncie rzeczy każdy czegoś innego. Ty przecież też nie lubisz być stawiana w jednym szeregu z rówieśniczkami?
Kontakt się urywa? Może za mało Twojej woli w podtrzymaniu kontaktu. Faceci chcą by się dziewczyna czasami sama odezwała.
  • Odpowiedz
@catleesi: Albo masz jakiś defekt którego sama w sobie nie dostrzegasz (niekoniecznie wizualny), albo po prostu nie masz nic do zaoferowania. No bo

głupia nie jestem, zdesperowana też nie, sama się utrzymuję i ogarniam sobie życie.

To po co szukasz faceta?

@Wislanasarenka: O urwa, jaki rak, wisisz mi za chemioterapię xD
  • Odpowiedz
ej, ale to w sumie przykre. Serio. Przychodzę, bo mam jakieś pytanie. Dostaję odpowiedzi typu "poka mordę", "widocznie nie masz nic do zaoferowania" "laska wyrwana z Bravo Girl", zarzucanie mi że to jakieś zarzutki. Ludzie! Nie znacie mnie, czemu tak łatwo przychodzi Wam ocenianie kogoś? Wolicie memy, które robią piąte okrążenie po internecie i stare kawały? Spoko. Możecie czasem pominąć wpis zielonki a nie pisać niemiłe rzeczy osobie, której w życiu na
  • Odpowiedz
@catleesi: >[..] ale w internecie to każdy jest wyszczekany i zajebisty.

Nie, w internecie każdy jest SZCZERY, a szczególnie na tym portalu. Jeśli nie chciałaś wystawić się na krytykę to trzeba było nie zabierać głosu. Also, przykro mi że cię to rani, ale zapytałaś się czego szukamy, to ci odpowiadam : co możesz w potencjalnym związku zaoferować czego facet nie może dać sobie sam?
  • Odpowiedz