Wpis z mikrobloga

"Stary skupiasz się za bardzo na związkach, bycie w nim nie da Ci szczęścia i bez tego można być spełnionym, dobra zaraz lecę z moją do kina, trzymaj się mordeczko i nie przejmuj się tym!"

  • 11
  • Odpowiedz
@Zniwiarz-Ponury: Pierwsza i podstawowa zasada bety to nie pokazywać normikom że się jest betą spierdonem, bo zaczną się nad Tobą pastwić podbudowując swoje ego jak typowe polactwo cieszące się z nieszczęść somsiada, dokładnie w taki sposób jaki opisałeś xD
Będąc spierdonem już lepiej nie mieć znajomych, zamknąć się w piwnicy i grać w gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kameleonowy: No co? Często pisaliśmy wieczorami kiedy jej chłopak wracał z roboty i doskonale znając moją sytuację za każdym razem pisała mniej więcej w stylu "fajnie się pisało, ale muszę już iść bo mój chłopak wrócił do domu i muszę iść zrobić mu kolację / dać mu dupy / obejrzeć film / cokolwiek innego" jakby nie mogła zwyczajnie się pożegnać bez dzielenia się szczegółami. Od jakiegoś czasu nie utrzymujemy kontaktu właściwie.
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny: to tak samo jak moja dawna kumpela. Jak mi się totalnie nic nie układało w sprawach damsko-męskich i chciałam ją prosić o radę to mi często odpowiadała: "pogadamy wieczorem bo teraz mój ukochany zabiera mnie do kina", "jakbym była sama to bym się #!$%@?ła_, nie wyobrażam sobie życia w pojedynkę"
  • Odpowiedz