Wpis z mikrobloga

@trejn: ja takie nosze od 5 lat jakoś, nawet 2 miesiące czasami nie ściągałem i wszystko ok zawsze było. Na początek nie wybieraj PureVision 2 HD które obecnie ja nosze bo są o grubsze i twardsze przez co ciężko się je zakłada i ściąga oraz czujesz je na oku ale za to obraz maja super. Później możesz je wybrać jak dojdziesz do wprawy z soczewkami
@trejn: ten post wyglada jakbys pierwszy raz mial/miala kupic soczewki
sprobuj w jakich kolwiek soczewkach zasnac bez ich zdejmowania, lub w trakcie dnia nie uzywac kropli do oczu

serio, zobaczysz co to bol i uswiadomisz sie z niewidomym czlowiekiem, ktorego caly czas bola oczy i kazdy ruch powiekami

btw. do tego dochodzi zakladanie soczewek.
tutaj tylko praktyka
jesli zaczynasz i tego nie potrafisz, zakladanie jednej soczewki moze trwac nawet 15-20 minut
@MisieRzadza: Przecież nosze soczewki miesięczne i w zasadzie nie mam z nimi problemu, jedynie po 12/13h faktycznie czuje suchość w oku ale to normalne. Te dzień i noc sa zupełnie innej konstrukcji + sa mega cienkie. Jak sam widzisz kolega wyżej potrafi dwa miesiace w nich chodzić bez zdejmowania, na ceneo i forach też ludzie nie narzekają. Wiadomo nie ma reguły i komus może nieprzypasować. Mi wystarczy jedynie żeby dało sie
@Zdzichu_alkoholik: @TheJaster: @Sebeq92: @Gamer4020: @alegz: @MisieRzadza: @budus2: @BloodBank @Dave987654321 @erln @Genleman @BakaPL @Kosiak

Kupiłem jedno opakowanie i te soczewki mają istotną wade. Występują tylko w rozmiarze 13.8, ja nosze 14.2 (DIA) myślałem że będzie to wpływać jedynie na mniejsze pole widzenia po bokach. Ale jednak nie. Nie jestem wstanie ich nawet założyć, bo uciska i się przesuwa.

Tak też dla większości osób odpadają w przedbiegach
trejn - @Zdzichu_alkoholik: @TheJaster: @Sebeq92: @Gamer4020: @alegz: @MisieRzadza: @...

źródło: comment_7xuGvhve3TSEPGAOba2CqEORSSg1ieRM.jpg

Pobierz
@trejn: @Zdzichu_alkoholik: @TheJaster: @Sebeq92: @Gamer4020: @alegz: @MisieRzadza: @budus2: @BloodBank @Dave987654321 @erln @Genleman @BakaPL @Kosiak

Witam wszystkich. Pozwoliłem sobie użyć tego wątku bo odkopałem go szukając informacji o soczewkach, a widzę że wielu z was miało/ma duże doświadczenia w tym temacie.

Od 13 lat używam Pure Vision tych starych w granatowym pudełku. Myślałem już czasem o zmianie na te nowsze 2HD ale póki wszystko działała