Wpis z mikrobloga

@LipBalm: cotusię XD może jakis tldw? po prostu lipa?

co do mur to oni je mają straasznie różne - #!$%@? kat von d jest supi i fajnie się blenduje, ale to całkiem inna formuła. mam dwie czekoladki, które dają radę
@plusy_ujemne: Ja ją uwielbiałam za czasów kiedy ''była chuda'' XD Nagrywała jeszcze te filmiki z góry, była pozytywna, uśmiechnięta itp. Potem weszły jakieś QiA gdzie atakuje wszystkich ''na około''. Gada swoje, krytykuje, ale pośrednio. Z love relathionship do hate relathionship. Mega mega mi podpadła, tą pychą i ego. Lajkuje komentarze liżące dupę, co wygląda jakby sama lizała se jaja, eh szkoda strzępić ryja...
@LipBalm: Ja doslownie mialam moment ze ja lubilam, potem taka nienawisc ze grrr xD No widok jej twarzy przyprawia mnie o zlosc, a znowu wkurza mnie jeszcze to ze Zmalo zostala zmieszana z blotem w niektorych kregach, mimo ze na miliard sposobow chciala cos zrobic z tymi cieniami, zeby nie pokazac ze jest do kitu.
@LipBalm: Kurde, zebym to teraz znalazla gdzies to byloby dobrze, ale na fejsie mam miliard grup o kosmetykach i teraz nie znajde za nic. Ale zawsze mozna rzucic post na jakies QualityMakeup czy inne raki i czekac na hurr durr xD