Wpis z mikrobloga

Ktoś oglądał recenzję Zmalowanej o palecie Maxineczki? Teraz ją tak dupa boli, że wstawia na swoje instastory same pochlebne komentarze odnoszące się do recenzji zmalowanej XD
Ta kobieta jest tak pewna siebie, że to przeraża. Fujka
#kosmetyki #youtube #uroda
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LipBalm: cotusię XD może jakis tldw? po prostu lipa?

co do mur to oni je mają straasznie różne - #!$%@? kat von d jest supi i fajnie się blenduje, ale to całkiem inna formuła. mam dwie czekoladki, które dają radę
  • Odpowiedz
@hatterka: Zmalowana zjechała tę paletę. Ale tak konkretnie. Polecam obejrzeć jej recenzję. A dziś maxineczka od rana wrzuca skriny na instastory z komentarzami odnośnie tejże recenzji.
  • Odpowiedz
@LipBalm: Myslalam ze tylko mnie zdenerowalo to jak Maxi wielce zdziwiona ze ktos serio szczerze powiedzial ze paleta jest kijowa. A lizidupy tylko na ig jej wysylaja pochwaly ze im sie super pracuje, taa..xD nie lubie Maxi od czasow afery na wizaz i jak ja widze mam cisnienie 300.
  • Odpowiedz
@plusy_ujemne: Ja ją uwielbiałam za czasów kiedy ''była chuda'' XD Nagrywała jeszcze te filmiki z góry, była pozytywna, uśmiechnięta itp. Potem weszły jakieś QiA gdzie atakuje wszystkich ''na około''. Gada swoje, krytykuje, ale pośrednio. Z love relathionship do hate relathionship. Mega mega mi podpadła, tą pychą i ego. Lajkuje komentarze liżące dupę, co wygląda jakby sama lizała se jaja, eh szkoda strzępić ryja...
  • Odpowiedz
@LipBalm: Ja doslownie mialam moment ze ja lubilam, potem taka nienawisc ze grrr xD No widok jej twarzy przyprawia mnie o zlosc, a znowu wkurza mnie jeszcze to ze Zmalo zostala zmieszana z blotem w niektorych kregach, mimo ze na miliard sposobow chciala cos zrobic z tymi cieniami, zeby nie pokazac ze jest do kitu.
  • Odpowiedz
@LipBalm: Kurde, zebym to teraz znalazla gdzies to byloby dobrze, ale na fejsie mam miliard grup o kosmetykach i teraz nie znajde za nic. Ale zawsze mozna rzucic post na jakies QualityMakeup czy inne raki i czekac na hurr durr xD
  • Odpowiedz