Wpis z mikrobloga

@wujek_piotr: oglądać od 1 fajnie widac ze ilość treningu maleje z każdym dniem. Anakin już był za stary bo trening od małego, potem padawan itd, i tu pojawia się luke, mlodzieniaszek;) a teraz już olali bo po co ma się ktoś meczyc jak ma wrodzony talent.
@wujek_piotr: nie wiem czy to ekipa filmowa w wywiadzie, czy gdzieś pisze, że w momencie przesłuchania Kylo przez Rey łączą się ze sobą i voila, wszystko downloaded, chyba też w momencie gdy stoją nad przepaścią. W samym filmie tylko Snoke mówi coś w stylu "mówiłem mojemu uczniowi, że czym mocniejszy będzie (Kylo), tym jego odpowiednik po jasnej stronie również".
@Styrmir: 2 filmy z czego on miał jakikolwiek trening, a za braki w umiejetnościach zapłacił utratą ręki.
Rey w pierwszym filmie spuszcza łomot wytrenowanemu i doświadczonemu w użyciu mocy Kaylo .....
Po co i dlaczego się biją?


@ciemny_kolor: tego właśnie też nie wiem, bo nie widać żeby First Order jakoś super ciemiężył ludzi. Co do spójności bardziej chodzi mi o to, że też widzieliśmy, że ten czarny to ten zły, Palpatine to coś tam mu szepcze, Yoda był podobno wielkim Jedi, okej. Rozwala mnie też reakcja Luka jak widzi spalonych ciocię i wujka - w sumie brak reakcji, jest coś w sumie
@wujek_piotr: Po pierwsze Rey i Kylo łączy jakaś więź, napędzają się wzajemnie - tak jak mówi @Konkol jest nawet o tym w VIII wspomniane.
Po drugie większość życia spędziła samotnie na pustynnej planecie, walcząc o przetrwanie i pożywienie - jeśli to nie jest dla Ciebie porządna zaprawa, to nie wiem co nią jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po trzecie ja bym poczekał na domknięcie trylogii z ostatecznymi
@jablkabanany: Ziom, z całym szacunkiem ale próba obrony nielogicznych wysrywów Disenya jest z góry skazana na klęskę, np. A Luke to gdzie się wychował ? Jego domem była pustynna planeta, mimo to z chwilą wejścia na pokład Sokoła Milenium nie stał się turbokozakiem we wszystkim. Nie poszedł walczyć na miecze z Darth Vaderem .
Amerykanie mają bardzo fajny frazeologizm na takie charaktery jak Rey
Jak ktoś wcześniej wspominał , o ile