Wpis z mikrobloga

W wszystkich kinach taka drożyzna czy tylko w #rzeszow? Nie byłem z pół roku, wcześniej było chyba po 20zł za normalny a teraz 27, dla dwóch osób blisko 6 dych za same bilety na film poprzedzony półgodzinną sesją reklamową to trochę #!$%@? po #!$%@?, jakiś popkorn (chyba #!$%@? ze złota go robią) i stówy nie ma. Nie żeby nie było mnie stać ale za taką "rozrywkę" to trochę nie współmierna cena, a wy jak myślicie?

#kino #film
źródło: comment_GExZZ1Ngj4tAui3ClsX4OzHdWGAYxoUp.jpg

Czy 27 CBL za bilet do kina to dużo?

  • Tak 91.1% (184)
  • Nie 8.9% (18)

Oddanych głosów: 202

  • 21
@zolta_garsonka: nie no ja nie twierdzę że to jakiś majątek, chodzi mi o to czy taka forma rozrywki jest tyle warta. Film jak film, za chwilę będzie na jakimś Netfliksie czy HBO, jasne że chodzi się dla wrażeń tylko czy to tyle powinno kosztować?
@inverter zorza- tam jest taniej ale nie wszystkie filmy są tam grane. Jeśli lubisz podyskutować po filmie to jest jeszcze DKF w każdy poniedziałek, filmu różne a i pogadać można choć jak się nie chce to po prostu po seansie wychodzisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inverter: w VisaOferty możesz mieć zwrot 25zl przy zakupach za 60, bodajże w Multikinie. Tak czy siak, ja do kina nie chodzę, co ceny uważam za kompletnie poronione.