Wpis z mikrobloga

No ale w sumie tylko neuropek może mieć ból dupy o prostowanie manipulacji, skoro większość contentu neuropków opiera się właśnie na manipulacjach.


@Lawrence_z_Arabii: Nie to co znaleziska prawiczków (bo z prawicą to nie ma nic związanego poza upośledzonym konserwatyzmem - wykreowaną niebezpieczną rzeczywistością) walczących o białą i katolicką Europę na głównej xD Wiesz, że masz syndrom oblężonej twierdzy i każdego przeciwnika kategoryzujesz do przeciwnej sobie grupy?

Mnie to #!$%@? szczerze kto
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: ej, dlaczego reprezentujesz tak konserwatywne, poglądy i jednocześnie masz za patrona człowieka, który może kontaktów seksualnych z mężczyznami nie utrzymywał, tak na pewno wyrażał głębokie uczucia do innego mężczyzny, co przypominało de facto miłość platoniczną? Nie dochodzi tutaj do pewnego rozszczepienia? Wiem że nick to nic, że #wykopseriousbusiness, może prowadzisz akcje "pod fałszywą flagą", ale kto wie co tak naprawdę jest akcją, a co zasłoną dymną...
  • Odpowiedz
też mam beke z katoli, ale że piekło i niebo są pojęciami abstrakcyjnymi to Ty wiedz


@huherko19: mimo wszystko, wszelakie modły (o ile nie w okolicy nie ma któregoś z katolickich bogów) kierowane są w kierunku wertykalnym, zwrot w górę.

Poza tym - na wszelakich rysunkach uwidaczniających wniebowstąpienie Jezusa czy wniebowzięcie Maryi zawsze widzimy, jak któreś z nich akurat przekracza pierwszą prędkość kosmiczną wędruje w górę na orbitę okołoziemską.
  • Odpowiedz
@haes82 skojarzenia ludzi i interpretacje malarzy mało mnie interesują. Nigdzie w nauce kk nie ma, że niebo jest w kosmosie i latają sobie aniołki, ani tego że piekło jest pod ziemią i diabełki dźgają widłami grzeszników w kotle smoły.
Dużo jest argumentów przeciw kk ale ten jest najgorszy ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nigdzie w nauce kk nie ma, że niebo jest w kosmosie i latają sobie aniołki, ani tego że piekło jest pod ziemią i diabełki dźgają widłami grzeszników w kotle smoły.


@huherko19: angielskie "sky" i "heaven" to dwa zupełnie różne słowa (zaraz przypomina mi się "Imagine" Lenonna - "Imagine there's no heaven, above us only sky" - ciężko to jakoś zgrabnie na polski przetłumaczyć), ale polskie dwuznacznie "niebo" daje do myślenia, że
  • Odpowiedz