Wpis z mikrobloga

@Pooodi doprowadza mnie to do konkluzji że w połączeniu z jego spacerami to on mógł faktycznie mieć problem alkoholowy xD no na pewno nie dostałby tarapeutki po jakimś głupim piśmie od Knura. Do tego sam gadał rzeczy typu "ja o olkoholu już nie myślę", z dupy takich rzeczy na pewno by nie mówił. Oto moja interpretacja boża.
@Barakun91 narkotyki nie powodują zaszkolnych oczu. A co do wąchania kleju, czy rozpuszczalników czy w ogóle jakichkolwiek zdatnych inhalantow do porobienia się... Cóż, czasy legendarnego, psychodelicznego butaprenu minęły. Nie ma możliwości, że jakikolwiek rozpuszczalnik aktualnie działa psychoaktywnie. Jedyne działanie psychoaktywne wachaniem rozpuszczalników następuje dzięki toksynom wciąganym do pluc. (Efekt taki, jak spalisz szybko szluge i kreci Ci się w głowie - zwyczajny objaw niedotlenienia mózgu) inhalanty nie mogą działać dłużej niż minutę.
@rzuberbozy: na tym filmiku co wrzucil @Barakun91 maj00r jest rzeczywiscie dosyc nienaturalnie pobudzony ale to rownie dobrze moze byc spowodowane polaczeniem dwoch/trzech piw z naturalnym #!$%@? umyslowym. narkotyki badz tez inne substancje chemiczne tez bym raczej odrzucil. niewykluczone ze w przeszlosci probowal czegos.