Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #ultranatum #masternode

Kolejny rok w krypto, kolejne nowe rewolucje w krypto. Rok 2017ty z całą pewnością był rokiem ICO. Inwestorzy pomnożyli swoje inwestycje od kilkuset do nawet kilku a nawet kilkudziesięciu tysięcy procent. Coś co jest nie do pomyślenia w czymś takim jak #banki

Obecny rok - moim zdaniem przyniesie kolejną odsłonę rewolucji ICO i tak forma inwestycji ewoluuje. Powoli dojdą smarcontrakty #lisk - który moim zdaniem zrewolucjonizuje smarcontrakty. W dłuższe perspektywie również IOTA. Nie mniej jednak absolutnie nie widzę, żadnego zagrożenia sieci ethereum. Wręcz przeciwnie, moim zdaniem #eth mocno będzie rosła w siłę jeśli chodzi o wykrozystanie, a jej cena z łatwością w ciągu jednego roku, dwóch osiągnie poziom nawet 10tys dolarów i więcej. Ja celuję w okolice 13000 USD dla 1 ETH.

Moim zdaniem ten rok, będzie rokiem również Masternode. Podobnie jak w kryptowalutach, są perełki i są masternode nastwione na presale i szybki zrzut inwestorom. Niestety.

Ale, są takie inwestycje które posiadają bardzo silny zespół oraz społeczność. Osobiście znam osoby które posiadają łącznie po kilkadziesiąc aktywnych masternode - osiągając codziennie bardzo wysokie przychody. Ja dopiero od miesiąca raczkuję w tym temacie, nie mniej jednak odnoszę bardzo mocne sukcesy biorąc pod uwagę mój wkład finansowy.

Takie perełki jak CareBIT, oraz obecnie ULTRANATUM przynoszą mi trwały codzienny przychód. Choćby dzisiaj wymieniam sobie zarobione ULTRAnatum z weekendu na 520zł. Jestem w trakcie zamiany z BTC/PLN obecnie.

Gdzie zarobicie taką kwotę przez weekend? W netto? W biedronce?A może jako kierowca? Nie sądzę że gdzie kolwiek.

Tutaj aktualny przychód z MN ULTRANATUM jak widać na dobę to około 80zł. Ja posiadam aktualnie 3 MN ULTRANATUM.

https://masternodes.online/currencies/ULTRA/?convert=PLN

Co mi przynosi 240zł na dobę - wskażcie mi pracę nawet w corpo gdzie jako początkując pracownik zarobisz taką sumę.

Główne zasady bezpieczeństwa:
1. Przed zakupem danego Masternode - zbadaj teren, sprawdź zespół i społeczność. często te zespoły są anonimowe, warto wejść na discord i przeczytać jakie mają plany jakie są opinie itd.
2. Nigdy nie kupuj masternode które żyją krócej niż 20 a najlepiej 40 dni. Wiesz już wtedy napewno że nie doszło do zrzutu i że masternode nie powstał dla chęci zysku twórców.
3. Sprawdź ile jest aktywnych masternode, i jaka jest łączna liczba monet
4. Sprawdź wolument dobowy - pamiętaj jednak, nawet wolument 20 BTC na dobę nic nie musi oznaczać i może okazać się że za tydzień cena masternode spadnie wraz z wolumenem do ..... zera
5. Inwestuj tylko pieniądze które jesteś w stanie poświęcić na stratę a nie wpłacaj całej swojej pensji w masternode, ponieważ rano możesz obudzić się z ręką w nocniku.

Jeśli nie potrafisz samodzielnie utworzyć masternode tutaj podaję moje warunki pomocy w tym zakresie. Zdaję sobie sprawę i tylko tacy ludzie się do mnie zgłaszają, że po za wchodzeniem na stronę WP reszta stanowi dla Was wielką zagadkę tak jak i większość klawiszy na klawiaturze. Takim ludziom pomagam. Skorzystało z tej pomocy na tą chwilę już 14 osób z Mirko! Dziękuję za powierzone zaufanie.

I tutaj chciałbym odciąć się od spekulacji. Pomagam konfigurować masternode na serwerze vultr.com na ubuntu 16.04 64 bit ( koszt serwera koło 5 usd na miesiąc ) i nie sugeruję jaką monetę masz postawić. Listę pełną masternode możesz samodzielnie sobie przeanalizować i gdy już wybierzesz, kup wymaganą liczbę monet dla danego masternode zgłoś się do mnie - koszty mojej pomocy znajdziesz tutaj:

https://twitter.com/amelcio
Amelcio - #kryptowaluty #ultranatum #masternode

 Kolejny rok w krypto, kolejne now...

źródło: comment_WrBtgwz4z91aF53jKPXpVOlYtTgoVXCo.jpg

Pobierz
  • 19
@Amelcio proszę cały paragraf o lisku z twojego artykulu - gdzie tam mowa o sc?

Lisk: JavaScript Blockchain Application Platform On Jan 31st, 2016 Max Kordek and Olivier Beddows announced that they are leaving Crypti and forking Crypti to what will become the Lisk Platform. They also announced on ICO to fund the development and marketing of Lisk. The Lisk Foundation believes in a decentralised future. In order to achieve this, Lisk
@Amelcio: Dajesz link do artykułu, w którym niby jest napisane o SC, ja wklejam 1/5 tego artykułu (paragraf tylko o Lisk) z linkedin i tobie nie chce się czytać? Tam, w tym paragrafie nie ma słowa smartcontract.

Wrzucasz kolejny link do artykułu na medium - Czytam początek drugiego paragrafu (trzeciego jeśli liczyć wstęp paragrafem - mało istotne):

Lisk is the first project in this series that is actually not a smart
@LiskPoland_pl: Co jest najważniejsze to to że Lisk skutecznie będzie konkurował pod względem smarctontraktów w łańcuchu bocznym z Ethereum. Dzięki temu nie będzie główny łańcuch podatny na obciążenie podczas tworzenia nowych tokenów na LISK. Poczytaj trochę. Poprostu nie rozumiesz.
@Amelcio: Nie pod względem smartkontraktów, nie łącz smartkontraktów z Liskiem.

Pomysłem stojącym za Liskiem są głównie sidechainy, czyli łancuchy poboczne.

Nie chcę się za mocno wypowiadać nt. ETH, ale pamietam jak apka na smartcontracie z kotktami spowolniła sieć ETH.

Wszystko rozumiem, jestem blisko projektu LISK. To ty musisz się doedukować na temat, na który chcesz pisać, w tym przypadku nt. projektu LISK.

Pozdrawiam.
@LiskPoland_pl: tak i właśnie na tych łańcuchach bocznych będzie można tworzyć aplikacje oraz np ICO nowych tokenów. Aplikacje i tokeny to poprostu nic innego jak smartcontrakty. Poprostu nazywasz to inaczej.