Wpis z mikrobloga

@hvk9: niby mam, ale za każdym razem jak patrzę na matkę alkoholiczke i brata sterydziarzakod pana i władce osiedla, tych alkoholików z bloku to mi się odechciewa.. Tera od lipca na swoje idę to może sobie poradze, sama.. Dobrze że mam Ojczyma na którego mogę liczyć bez względu na to co się dzieje. Chyba to on mnie napędza i dodaje chęci do życia. Cieszę się że mimo rozstania z Matką
@KwestiaPodejscia: no jesli jest wolny i nie jest z matka, to jest takim facetem jakiego bys chciala :D na temat patologii nie bede sie rozpisywac, ale nie ma co patrzec na innych, tylko trzeba myslec o sobie. Znam wiele osob. Jedne brna dalej i tona w tym, inne sie odcinaja i zaczynaja na nowo. W sumie kwestia podejscia :)
@hvk9: Czasem, często zastanawiam się nad sobą. Nie wyobrazam sobie życia bez niego.. Tak wiele dla mnie zrobił a tak podle go traktowałam.. Wysmiewalam, wybierałam znajomych, swoje zachcianki.. Nie doceniałam tego że oddałby wszystko dla mnie. Nie wiem dlaczego to robi, nigdy nie spotkałam w swoim życiu takiego człowieka.. Gdzie znajdę kogoś takiego? Wiesz może? :) Dodaje mi motywacji i chęci której nie mam, potrafię się pozbierać i starać się dla
@KwestiaPodejscia: chyba troche duzo reddsow wlecialo, ale rowniez dziekuje za mile slowa.
Co do szukania, to raczej trwa i wymaga sporo czasu. Tak samo jak z praca, mozesz szybko, ale w duzej mierze niedokladnie albo powoli i dokladnie.
Takze dobranoc i wyspij sie bez kaca